اعتقاد استیو وزنیاک به آینده Tesla

استیو وزنیاک یکی از موسسان اصلی Apple اخیرا مدعی شده که نوآوری بعدی در دنیای فناوری متعلق به شرکت Tesla خواهد بود.استیو وزنیاک با ادعای اینکه ایلان ماسک، موسس Tesla اتومبیل مدل S را برای استفاده شخصی خود تولید کرده، عقیده دارد که او می تواند تحولی بزرگ در دنیای فناوری ایجاد کند. وزنیاک با اشاره به اینکه تمام کمپانی های بزرگ دنیا از جمله اپل، گوگل، فیسبوک و مایکروسافت توسط افرادی خلاق و جوان تاسیس شده، اعلام کرده که در آینده ای نزدیک باید شاهد همین موفقیت برای کمپانی نسبتا نوپای تسلا باشیم.

وزنیاک معتقد است: «وقتی که یک نفر محصولی را برای استفاده شخصی خود تولید می کند به آن معنا است که تلاش دارد تا بهترین را خلق کند.»

شرکت اپل در حال حاضر یکی از ثروتمندترین شرکت های دنیا است و دارایی آن بیش از 286 هزار میلیارد دلار است، اما با این حال دومین فرد بزرگ این کمپانی، یعنی استیو وزنیاک اعتقاد دارد که آینده فناوری متعلق به کمپانی دیگری است.

تسلا موتورز یک شرکت تولید کننده خودروهای برقی و مهم ترین تولید کننده سیستم های خودران برای اتومبیل ها به حساب می آید. تسلا مدل S  از مهم ترین محصولات این شرکت بوده که اولین نمونه آن در سال 2012 وارد بازار شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.