گشت‌وگذار در دنیای مردگان متحرک به کمک واقعیت افزوده

اگر از دنبال کنندگان سریال پرطرفدار The Walking Dead باشید، حتماً می‌دانید که شرکت تلویزیونی amc پس از پایان فصل اولیه این سریال به کمک برخی از شرکت‌ها اقدام به انتشار بازی‌های مختلف برای این سریال کرده است. با اپل مگ همراه باشید.

این بار نیز amc با همکاری کمپانی فنلاندی Next games اقدام به عرضه یک بازی کاملاً متفاوت برای طرفداران این سریال کرده است. این بازی که Walking Dead: Our World نام‌گذاری شده قرار است در آینده نزدیک برای نصب و دانلود آماده شود.

مهم‌ترین فاکتوری که در این بازی باعث سروصدای زیادی شده و آن را از دیگر بازی‌های مربوط به سریال مردگان متحرک متمایز کرده؛ فناوری واقعیت افزوده به‌کار رفته در آن است. تکنیک به‌کار رفته در این بازی همانند آن چیزی است که تا پیش‌ از این در بازی Pokémon Go دیده‌ شده است.

amc در مورد این بازی ادعا کرده که «The Walking Dead: Our World گیمرها را به کمک عناصر دیجیتالی وارد تعامل با دنیای سریال در محیط‌های واقعی خواهد کرد».

جالب اینجاست که در این بازی گیم‌پلی دقیقی مشخص نشده و به‌جای آن کاربران باید تا آخرین لحظه ممکن برای زنده ماندن در دنیای نسبتاً ترسناکی که شباهت زیادی به دنیای واقعی اطرافشان دارد مبارزه کنند. همچنین در ساخت بازی دقت زیادی شده تا تمام مکان‌های واقعی نظیر فروشگاه‌ها و بیمارستان‌ها و ابزارهای جنگی مختلف مثل شمشیر Michonne بازسازی شوند. در این بازی همچنین شخصیت‌های مختلف مثل ریک، دارلی و میشون نیز حضور دارند و در مبارزه با واکرها به کمک شما خواهند آمد.

سری بازی‌های مردگان متحرک تاکنون طرفداران زیادی را به خود جلب کرده‌ است. بر همین اساس بازی Walking Dead: No Man’s Land توانست رقم 16 میلیون دانلود سراسری را به نام خود ثبت کند و حالا این بار نوبت The Walking Dead: Our World که با تکنیک واقعیت افزوده بتواند رکورد یکی از پر دانلودترین بازی‌های پلتفرم موبایل را از آن خود کند. اپل نیز به‌تازگی این بازی را در بخش «اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده» خود، برای معرفی قرار داده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.