۳ راه برای بازیابی مخاطب در آیفون

شما همه مخاطبین مهم خود را روی آیفون خود ذخیره دارید. اگر به طور اتفاقی یکی از این مخاطبین را پاک کنید لحظه نا‌امیدی شما فرا می‌رسد. اما نیازی به نگرانی نیست. برخی راهکارهای موثر وجود دارند که می‌توانند مخاطب شما را به شما بازگردانند.

بازیابی مخاطب از بک‌آپ آیتیونز

اول از همه می‌توانید به بازیابی مخاطب با استفاده از آی‌تیونز فکرکنید. همه اطلاعات آیفون شما هنگام اتصال به آی‌تیونز در کامپیوتر شما ذخیره خواهد شد. این اطلاعات شامل مخاطبین شما نیز می‌شود.

برای انجام دادن مراحل بازیابی مخاطب آیتیونز ، نیاز دارید که آیفون خود را به کامپیوتر متصل کنید. بعد در آیتیونز فایلی که از آیفون شما بک‌آپ دارد را به آیتیونز بدهید و سپس دستگاه و عملیات Restore from Backup را انجام بدهید. فقط مطمئن باشید فایل بک‌آپ را درست انتخاب کرده‌اید و متعلق به دستگاه خودتان است.

بازیابی مخاطب از بک‌آپ آیکلود

همچنین شما می‌توانید با استفاده از اکانت آیکلود مخاطب حذف شده را به آیفون بازگردانید. برای این‌کار باید از طریق کامپیوتر به آیکلود متصل شده سپس به قسمت تنظیمات بروید و به پایین اسکرول کنید تا گزینه Restore Contacts  را مشاهده نمایید. این بخش زیر گزینه Advanced قابل مشاهده است. شما فقط باید روی Restore کلیک کنید و مراحلش را انجام دهید.

انجام این پروسه ممکن است چند دقیقه طول بکشد که به حجم مخاطبین شما نیز بستگی دارد.

بازیابی مخاطبین بدون بک‌آپ با Dr.Fone 

دو روش موثری که در بالا عنوان شد ممکن است مشکل همه را حل نکند. اگر به دنبال راهی موثر برای بازیابی مخاطبین خود هستید Dr.Fone را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این نرم‌افزار مشکل پاک شدن اطلاعات را برای خیلی از کاربران رفع کرده است.

بازیابی اطلاعات از آیفون

این یک نرم‌افزار ساده و با طراحی همه فهم است که با اطلاعات پایین فنی هم می‌شود با آن کار کرد. برای انجام این کار کافی است تا آیفون خود را با کابل به کامپیوتر متصل کنید. سپس نرم‌افزار Dr.Fone را اجرا و گزینه Data backup and Restore را انتخاب کنید.

در قسمت Data Backup می‌توانید نام مخاطبین پاک شده را مشاهده کنید. شما برای بازیابی باید روی نام آنها کلیک کنید.

می‌توان گفت که این برنامه، یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای بازیابی مخاطبین پاک شده را به شما عرضه می کند. درصد خطا و نگرانی نیز کمتر است. در همه آزمایشات موفق عمل خواهد کرد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید مخاطبینی که چند ماه پیش پاک کرده‌اید را نیز بازگردانید.

بازیابی اطلاعات از آیفون

نتیجه گیری

حالا شما درکی کامل از اینکه، اگر به طور اتفاقی یک مخاطب را پاک کنید، خواهید یافت.

اولین کاری که میبایست بعد از پاک کردن یک مخاطب انجام دهید، جلوگیری از دستپاچه شدن است. اگر از هریکی از روش‌های بالا استفاده کنید مخاطب شما باز خواهد گشت. این ۳ روش برای تمامی کاربران آیفون قابل اجراست.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.