Telepaint؛ بازی رایگان این هفته در App Store

Telepaint یک بازی معمایی منحصر به فرد با گیم پلی جالب و در عین حال ساده است که به مدت یک هفته به صورت رایگان در App Store ارائه می شود. در این بازی باید سطل رنگ را به سمت حل معماهای گوناگون هدایت کنید. این بازی شامل بیش از 100 معمای متفاوت است که با محیطی شاد و جذاب می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند. در محیط بازی‌ با تغییر شرایط، موسیقی های متفاوت با ریتم های مختلف پخش می شوند که به هیجان بازی‌ اضافه می کنند.

داستان این بازی در 6 دنیای مختلف می گذرد که هرکدام تنوع و معماهای خاصی را برای حل کردن دارند. برای حل معماهای بازی‌ کافی است کلید هر مرحله را پیدا کرده و با کمک سطل های رنگ، راه فرار از هر اتاق را پیدا کنید؛ اما باید حواستان باشد که سطل های رنگ همواره در حال حرکت هستند و همین مسئله ممکن است حل معما را دشوار و برای شما درد سر ایجاد کنند؛ چرا که باید از موانع و ربات های مزاحم فرار کنید و از پورتال های انتقال دهنده جالب بازی‌ برای فرار از مکان هایی که در آن گیر افتاده اید استفاده کنید.

شیوه حل معماها و همچنین پورتال های به کار رفته شده در این بازی، شاید بسیاری را یاد بازی‌ کامپیوتری Portal بیاندازد. با وجود اینکه Telepaint به اندازه Portal پیشرفته نیست و از گرافیک بسیار ساده تری برای اجرا در تلفن هوشمند استفاده می کند، اما همان حس و حال معماهای گرافیکی و قدرتمند بازی Portal را یادآور می شود. اگر به بازی‌ Portal در کامپیوتر و معماهای عجیب و غریب آن علاقه داشته اید، پیشنهاد می کنیم این بازی‌ را از دست ندهید. چرا که تجربه حل معماهای Telepaint می تواند برای شما بسیار شگفت انگیز باشد.

میزان دشواری این بازی نیز مانند تمام بازی‌ های معمایی دیگر به این صورت است که مراحل ابتدایی حالت آموزشی داشته و رفته رفته با حل کردن معماهای اولیه، مراحل بعدی دشوارتر می شوند و شما باید از هوشتان برای حل مراحل دشوارتر استفاده کنید.

این بازی هم اکنون به مدت یک هفته و به صورت رایگان در App Store برای iPhone و iPad قرار گرفته است. البته می توانید با پرداخت 0.99 دلار به صورت درون برنامه ای قابلیت پخش تبلیغات را از آن حذف کنید. این بازی را می توانید از طریق این لینک دریافت کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.