پشتیبانی برنامه YouTube TV از قابلیت AirPlay

YouTube TV برنامه فوق‌العاده محبوب استریم ویدئوی شرکت Google، در آپدیت جدید خود پشتیبانی از قابلیت AirPlay اپل را نیز در iOS داد.

هنگامی که Google چند هفته پیش این برنامه را منتشر کرد، YouTube TV هیچ اپلیکیشنی را مختص دستگاه‌های Set-top box  ارائه نداده بود؛ بدین معنا که برای استفاده از محتوای YouTube TV شما می‌بایست به یک Chromecast دسترسی داشته باشید. اما با وجود پشتیبانی افزوده قابلیت AirPlay، به جای استفاده از اپلیکیشن رسمی Apple TV، حداقل یک گزینه برای استفاده از سرویس‌های پخش با استفاده از سخت افزار Apple، توسط این برنامه وجود دارد.

برای آن دسته از علاقه‌مندان محصولات Apple که ممکن است با Apple TV آشنایی نداشته باشند، ذکر این نکته ضروری است که این محصول کوچک و کاربردی با سیستم عامل TV OS، چنانچه به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید، تلویزیون شما را تبدیل به تلویزیونی هوشمند با قابلیت‌های فراوانی نظیر فرمان صوتی Siri ، بازی‌ها و برنامه‌های گرافیکی جذاب و منبعی از فیلم و سریال HD می‌کند. حتی شما می‌توانید با وجود این محصول عکس‌ها و فیلم‌های گوشی iPhone خود را بر روی تلویزیون پخش کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.