معرفی بازی Splitter Critters؛ برنده جایزه خلاقیت سال

بازی Splitter Critters که اخیرا جایزه Apple Design Award Winner 2017 را در بخش جشنواره توسعه دهندگان 2017 WWDC دریافت کرده، پیشنهاد امروز اپل مگ به شماست.

دسته بازی های معمایی، مدت زیادی است که مورد توجه گیمر ها قرار گرفته است. این مدل بازی ها از زمان انتشار Cut the Rope به سرعت تبدیل به محبوب ترین و پردانلود ترین بازی های ساخته شده برای تلفن های هوشمند شدند. Splitter Critters که اخیرا جایزه Apple Design Award Winner 2017 را در بخش جشنواره توسعه دهندگان 2017 WWDC دریافت کرده، یکی از بهترین های حال حاضر App Store است که با همان سبک و سیاق معمایی ساخته شده و دقیقا مثل بازی های شبیه به خود، می تواند با معماهای جذاب، همه افراد از گروه های سنی مختلف را سرگرم کند.

معرفی بازی Splitter Critters؛ برنده جایزه خلاقیت سال

این بازی با طراحی شگفت انگیز و زیبا، به همراه گیم پلی چالشی توانسته جایزه بهترین خلاقیت سال را از اپل دریافت کند. در Splitter Critters شما باید با بریدن صفحه های کاغذی شکل و جابجایی آن برش ها، موجودات فضایی را به سمت سفینه هدایت کنید. در بعضی موارد حتی مجبور می شوید موجودات فضایی را از دست غول ها فراری دهید تا آنها را به هدف اصلی خود، یعنی همان سفینه فضایی برسانید.

معرفی بازی Splitter Critters؛ برنده جایزه خلاقیت سال

یادتان باشد که مراحل اصلی بازی، به آسانی چند مرحله اول نیست؛ چرا که چند مرحله ابتدایی فقط برای عادت دادن شما به معماهای دشواری ساخته شده که رفته رفته با سخت تر شدن مراحل، ذهن شما را ساعت ها درگیر خود می کند. این معما های دشوار به همراه محیط رنگارنگ و سراسر جذاب این بازی، Splitter Critters را به یکی از اعتیاد آور ترین بازی سال تبدیل کرده است.

معرفی بازی Splitter Critters؛ برنده جایزه خلاقیت سال

در Splitter Critters باید طبقات را جابجا کرده و سناریوهای جدیدی برای فرار موجودات فضایی از جایی که در آن گیر کرده اند ابداع کنید و حتی در بعضی از مراحل باید از خود خلاقیت بیشتری برای حل معماهای گوناگون به خرج دهید تا به هدف نهایی برسید. این بازی را می توانید از اینجا با قیمت 2.99 دلار خریداری و نصب کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.