اپلیکیشن Speed Tracker به جای کیلومتر شمار

اگر از دقت کیلومتر شمار خودروی خود مطمئن نیستید، اپل مگ اپلیکیشن Speed Tracker را به شما توصیه می کند.
همه می دانند که تلفن های هوشمند با قابلیت های مختلفی که دارند، تمام ابعاد زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار داده اند. اما نکته ای که در این میان بسیار مهم است، اپلیکشن های کاربردی است. اپلیکیشن های کاربردی دقیقا همان چیزی است که تلفن های هوشمند را تبدیل به دستگاهی همه کاره می کند. در حقیقت تلفن های هوشمند بدون وجود این اپلیکیشن ها توانایی فوق العاده ای نخواهند داشت. در ادامه سعی داریم تا یکی از این نرم افزار های کاربردی را به شما معرفی کنیم. با اپل مگ همراه باشید.

کیلومترشمار و سرعت سنج اتومبیل به اندازه کافی دقیق هستند اما در عین حال شاید شما نیاز به یک سیستم سرعت سنج و کیلومتر شمار بهتر برای پیدا کردن سرعت و مسافت خود داشته باشید. Speed Tracker در حقیقت پاسخ دهنده سوال های مختلف شما در مسیر است. این برنامه کاربردی با استفاده از GPS داخلی تعبیه شده در iPhone شما، می تواند سرعت هر لحظه از اتومبیل و مسافت طی شده در یک سفر را نشان دهد.

از دیگر قابلیت های جالب این دستگاه، سیستم HUD آن است که در صورت فعال بودن، تصویر صفحه نمایش را به صورت آینه بر روی شیشه اتومبیل می اندازد که علاوه بر ظاهری لوکس و زیبا، همواره برای رانندگی هرچه ایمن تر به شما کمک می کند. همچنین در آپدیت جدید این برنامه می توانید از آن در Apple Watch نیز استفاده کنید. این اپلیکیشن را می توانید از طریق App Store بر روی iPhone خود نصب کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.