آپدیت جدید قفل و زنگ هوشمند August

محصولات هوشمند سازی خانه August یکی از تجهیزات امنیتی هوشمند سازی خانه است که اخیرا توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. از مهم ترین خاصیت های این محصولات شیوه نصب و استفاده آسان از آنها برای تمام افراد حتی با کمترین سطح دانش از سیستم های هوشمند است. اخیرا شرکت August اقدام به عرضه آپدیت جدید برای محصولاتش کرده که چند قابلیت جالب را در اختیار کاربران قرار می دهد.

آپدیت های جدید که برای قفل هوشمند درب منزل، زنگ هوشمند و صفحه کلید هوشمند منتشر شده قابلیت هایی جدید نظیر auto-unlock و سیستم هشدار تصویری را در اختیار کاربران قرار می دهد. قابلیت auto-unlock با دریافت منطقه مکانی کاربر، می تواند در منزل را در زمان نزدیک شدن به خانه، به صورت خودکار باز کند. قابلیت auto-unlock همچنین برای افزایش امنیت بیشتر، پیش از باز کردن در منزل، هشداری برای کاربر می فرستد تا او را از باز شدن قفل در خانه آگاه سازد.

همچنین کاربرانی از Smart Keypad استفاده می کنند از این پس می توانند کدهای دائم و موقت را در کنار یکدیگر استفاده کنند. کد موقت با تعیین زمان مشخص به افراد دارای کد، اجازه ورود می دهد که پس از پایان زمان تعیین شده کد منقضی خواهد شد. کد تکرار شونده (Recurring entry code) می تواند دسترسی هفتگی در بازه زمانی مشخص به افراد دهد. این کد هر هفته در زمان مشخص فعال شده و پس از پایان زمان مشخص شده دوباره غیر فعال می شود. Always On entry code نیز مثل سابق همیشه فعال بوده که مخصوص صاحبخانه است. این مسئله باعث میشود تا هوشمند سازی خانه ایمن تر از همیشه شود.

آپدیت جدید زنگ در August نیز قابلیت جدید سیستم هشدار تصویری را برای کاربران به ارمغان آورده است. دوربین زنگ هوشمند از این پس به کاربران اجازه می دهد تا به صورت به هنگام، افراد جلوی در منزل را ببینند و با آنها مکالمه کنند. این قابلیت همچنان از سیستم هشدار نامحسوس پشتیبانی می کند. این سیستم در صورت وجود فعالیت های فیزیکی نزدیک در منزل حتی اگر دکمه زنگ فشار داده نشود، به صاحبخانه هشدار می فرستد تا او را از فعالیت های مشکوک پشت در منزل آگاه کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.