ارسال پست اینستاگرام از کامپیوتر

اینستاگرام ارسال عکس از کامپیوتر به سرویسش را تاکنون امکان پذیر نساخته است. اما به تازگی نرم‌افزار جدید کامپیوتری منتشر شده که  می‌تواند با استفاده از روش موبایلی به این پلتفرم اشتراک عکس، دسترسی پیدا کند.

Windowed نام نرم‌افزار رایگانی است که اجازه می‌دهد از روی کامپیوترهای مک خود به اینستاگرام پست ارسال کنید.

کاربران ویندوزی هم از این به بعد می‌توانند با استفاده از کامپیوتر به اینستاگرام، عکس و ویدیو ارسال کنند. عکاسان و کاربران اینستاگرام می‌توانند این نرم‌افزار رایگان را بر روی سیستم ویندوزی و مکینتاش خود نصب کنند. قبل از این کاربران مجبور بودند از روش‌های دیگری مانند دراپ‌باکس استفاده کنند.

کاربران مک همچنین می‌توانند از نرم‌افزار Uplet به قیمت ۱۹.۹۵ دلار استفاده کنند. این نرم‌افزار قابلیت ارسال چند پستی هم دارد. در صفحه توضیحات این برنامه در وبسایت رسمی، گفته شده که قابلیت ارسال گروهی عکس و ویدیو در یک پست تکی فعلا امکان پذیر نیست اما در بروزرسانی‌های جدید، این قابلیت در این نرم‌افزار اضافه خواهد شد.

اینستاگرام کامپیوتر

Windowed در مقایسه با این نرم‌افزار قابلیت‌های محدودتری داشته و تنها برای ارسال به اینستاگرام شما استفاده می‌شود.فلیکس سان توسعه دهنده این برنامه توضیح داده که این برنامه به اطلاعات کاربری شما دسترسی نخواهد داشت.

اگر یک عکاس باشید که کارش با استفاده از اینستاگرام ادامه پیدا می‌کند شاید بخواهید از یکی از این دو نرم‌افزار بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید. قبل از این، انجام چنین کاری خیلی سخت و غیر ممکن بود، اما با استفاده از این نرم‌افزار احتمالا تعداد زیادی از کاربران به سراغ آن خواهند آمد.

عکاسی به نام آنتونی توراستون اعلام کرده که شرایط و قوانین این نرم‌افزار با چیزی که اینستاگرام اعلام کرده تفاوت داشته و دچار تداخل می‌شود. اینستاگرام اگر بخواهد آن را ببندد، مجبور است تمام ترافیک موبایل خودش را قطع کند.

برای دریافت نرم‌افزار Windowed به اینجا و برای دریافت Uplet به اینجا بروید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.