فیلیپس پشتیبانی بهتری از محصولات Hue در HomeKit ارائه می‌دهد

آپدیت نرم‌افزاری جدید فیلیپس برای سری محصولات هوشمند سازی خانه Hue ازاین‌پس پشتیبانی بهتری از Homekit در سیستم‌عامل iOS خواهد داشت. با اپل مگ همراه باشید.

کاربران چراغ‌های هوشمند Hue از جمله کلیدِ چراغِ همراه Hue Smart Tap، کنترل هوشمند Hue Smart Dimmer و سنسور تشخیص حرکت هوشمند Hue Smart Motion Sensor ازاین‌پس می‌توانند با استفاده از بستر نرم‌افزاری اختصاصی اپل برای هوشمند سازی خانه، یعنی HomeKit کنترل کاملی روی سیستم نوردهی خانه خود داشته باشند.

دستگاه‌های مجهز به HomeKit نظیر آیپد و آیفون و Apple TV نسل چهارم به همراه Apple TV 4K ازاین‌پس می‌توانند بااتصال به  نسل دوم رابط Hue Smart Bridge به کنترل تجهیزات Hue دسترسی داشته باشند.

فیلیپس یکی از اولین شرکت‌هایی است که درزمینهٔ تولید محصولات هوشمند سازی خانه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت اغلب روی هوشمند سازی سیستم نوردهی خانه تمرکز دارند که در آپدیت جدید اپلیکیشنِ آن‌ها، قابلیت همگام‌سازیِ کنترل‌ها با HomeKit نیز اضافه‌شده است. تا پیش‌ازاین کاربرانِ سری محصولات Hue تنها از طریق اپلیکیشن رسمی توسعه داده‌شده توسط این کمپانی هلندی قادر به اتصال و کنترلِ سیستمِ نوردهی خود بودند.

اما حالا مدتی پس از معرفیِ بسترِ نرم‌افزاریِ HomeKit برای کنترلِ سیستم‌های هوشمند سازی خانه توسط اپل، فیلیپس پشتیبانی کامل از این محصول را ارائه داده است. بر همین اساس هر دو کنترل هوشمند Hue dimmer و Hue tap ازاین‌پس امکان اتصال به HomeKit را تنها از طریق فشار دادن یک دکمه‌دارند.

محصولاتِ Hue همچنین امکان کنترل از طریق Apple TV نسل چهارم به بعد به همراه tvOS 10 و جدیدتر از آن را نیز دارند. در آپدیتِ جدید، همچنین می‌توان از طریق اپلیکیشن های Third Party نیز تغییرات سفارشی‌سازی شده بیشتری را در سیستم نوردهی خانه اعمال کرد.

بستر نرم‌افزاریِ HomeKit همچنین می‌تواند از طریقِ دستورات صوتی به دستیار هوشمند Siri نیز سیستم‌های متصل به خودش را با تمامی دستگاه‌های هوشمند اپل کنترل کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.