بزرگ‌ترین محصول سری Hue با قابلیت اتصال به HomeKit

شرکت هلندی فیلیپس از اکتبر سال 2012 با تولید و عرضه محصولات سری Hue توجه علاقه‌مندان به محصولات هوشمندسازی خانه را به خود جلب کرده است. با اپل مگ همراه باشید. این شرکت به‌تازگی از بزرگ‌ترین چراغ هوشمند سری Hue با قدرت و شدت بسیار زیاد رونمایی کرده است.

چراغ‌ آویز سری Hue قابلیت اتصال به سقف را دارد و می‌تواند برای مصارف روشنایی خانگی، نظیر روشن کردن میز غذاخوری مورد استفاده قرار گیرد. این چراغ همانند دیگر محصولات سری Hue قابلیت کنترل از طریق سیستم‌های هوشمند سازی خانه، نظیر HomeKit را دارد و می‌تواند از طریق سیستم‌های هوشمندسازی خانه نظیر HomeKit و با استفاده از دستگاه‌های هوشمند نظیر آیفون، آیپد و در آینده نزدیک هوم‌پاد تنظیمات مختلف آن مانند رنگ، میزان شدت نورهای مختلف را مدیریت کرد.

علاوه بر این سری چراغ‌های Hue قابلیت کنترل از طریق اسپیکرهای هوشمند آمازون و دستیار صوتی Alexa را نیز دارد. همچنین این چراغ همانند دیگر محصولات سری Hue قدرت تاباندن 16 میلیون طیف رنگ مختلف متناسب با فضا و محیط خانه و مدیریت شدت تابش محیطی نور به فضای مختلف بر اساس شرایط گوناگون را دارد که مهمترین خصوصیت این قابلیت مدیریت میزان تابش نور سفید در محیط است.

بزرگ‌ترین محصول سری Hue باقابلیت اتصال به HomeKit معرفی شد

چراغ سقفی جدید سری Hue فیلیپس برخلاف چراغ‌های سنتی قابلیت تعویض چراغ‌ها را ندارد؛ چراکه این چراغ از مجموعه‌ای گسترده و مجتمع از چراغ‌های LED ساخته‌ شده که علاوه بر گستردگی طیف رنگ‌های تابش، مصرف انرژی بهینه‌ای دارد. بر اساس ادعای فیلیپس؛ عمر مفید این چراغ 25000 هزار ساعت است و حدود 25 سال عمر خواهد کرد که در این صورت می‌توان آن را بهترین و به صرفه ترین چراغ برای مصارف خانگی دانست.

بزرگ‌ترین محصول سری Hue باقابلیت اتصال به HomeKit معرفی شد

این محصول که در حقیقت بزرگترین چراغ معرفی شده سری Hu‌e به شمار می‌رود، قرار است با قیمت 229.99 دلار از ماه اکتبر سال جاری برای فروش در بعضی از کشورهای دنیا عرضه خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.