Nest Hello زنگ‌درب هوشمند با تصویر اچ‌دی

کمپانی Nest با زنگ‌ در هوشمند Hello که مدلی کوچک و اندازه ریموت است وارد تجارت جدیدی شده است.

این دستگاه می‌تواند ویدئوی HD به گوشی شما ارسال کرده و صدا را دریافت و ارسال کند. زنگ‌ دری که نست به تازگی در سن فرانسیسکو معرفی کرده است بخشی از مجموعه محصولات امنیتی نست است که پیشتر معرفی شده‌اند.

این محصول برای صدای زنگش نیست که معرفی شده است. این دستگاه دارای زاویه دید 165 درجه است که اجازه می‌دهد بتوانید بسته‌های دریافتی خود یا مهمان قد بلندتان را به راحتی تشخیص بدهید. خود دوربین دارای قابلیت HDR است که مثل مدل Cam IQ قابلیت نشان دادن تغییرات نوری را دارد. این محصول همچنین دارای قطعه‌ای تنظیم شونده است تا بتوانید زاویه مورد نظر با درگاه خودتان را به دست آورید.

به دلیل وجود این محصول در مجموعه «نست کم»، این کمپانی اعلام کرده که این محصول زمانی که یکی از آشنایان شما زنگ شما را بزنند یا حتی اگر فقط در جلوی دوربین آن بایستند، حضور آنها از طریق عکس به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر شما از سرویس «نست اِویر» این کمپانی استفاده کنید نیز هلو می‌تواند فعالیت‌های خارج از خانه شما را برای شما بفرستد تا به عنوان مثال از صحبت کردن چند غریبه جلوی درب خانه خود مطلع بشوید. این محصول همچنین از همان تکنولوژی تشخیص چهره کمپانی گوگل که در نست کم آی‌کیو هم به کار برده شده استفاده می‌کند.

سرویس «نست اِویر» برای فعال کردن نیاز به مبلغ 10 دلار در ماه برای اولین دستگاه شما و 5 دلار در ماه بیشتر برای هر دستگاه جدید دیگر دارد.

نست کم هلو

یک قابلیت دیگر در این دستگاه به نام کوییک اکشنز اجازه می‌دهد به ملاقات کنندگان جواب‌های از پیش تعیین شده بدهید. شما همچنین می‌توانید به مکالمات صوتی کامل از طریق برنامه نست بپردازید. نست همچنین گفته که در حال کار بر روی یک قابلیت جدید آزمایشی است که خوشامدگویی گرم نام دارد و برای اطمینان دادن به صاحب محصول و هشدار به زنگ زننده برای جلوگیری از دزدین قطعات استفاده می‌شود.

نست اعلام کرده که Hello در اوایل سال 2018 به بازار خواهد آمد اما فعلا خبری از تاریخ دقیق داده نشده است. این شرکت در مورد قیمت این محصول هم صحبتی انجام نداده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.