کمتر از 20 روز تا معرفی محصولات جدید Nest

شرکت Nest به‌تازگی دعوت‌نامه‌های کنفرانس معرفی محصولات جدیدش را عرضه کرده است. این کمپانی که توسط تونی فادل، پدر آیپاد تأسیس‌ شده مدت زیادی است که در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی خانه فعالیت می‌کند. با اپل مگ همراه باشید. مهم‌ترین محصول Nest تاکنون ترموستات هوشمند این شرکت بوده است. این شرکت قرار است در تاریخ 20 سپتامبر کنفرانس معرفی محصولات جدید خود را برگزار کند. تا پیش‌ از این تصاویر منتشر شده توسط افشاساز معروف؛ ایوان بلس خبر از تلاش Nest برای تولید و عرضه یک ترموستات هوشمند جدید با قیمت ارزان‌تر می‌دادند. این محصول از روز گذشته از طریق وب سایت رسمی Nest آماده فروش شده است.

بلس با انتشار تصویری احتمالی از نسل بعدی این ترموستات ادعا کرده که نسل بعدی این ترموستات همچنان شکل گرد خود را حفظ می‌کند و صفحه‌ نمایش آن به شکل دایره‌ای شکل و سفیدرنگ در می‌آید. در عین‌ حال به نظر می‌رسد که گزینه‌های دیگری برای رنگ وجود داشته باشد.

کمتر از بیست روز دیگر تا معرفی محصولات جدید Nest

در تصویر دعوتنامه منتشر شده برای این کنفرانس؛ کمپانی نست تصویری از یک کاناپه و یک میز را نشان داده است که حدس و گمان‌ها برای عرضه محصولات جدید هوشمندسازی بخش اتاق نشیمن خانه‌ها را بیشتر کرده است. حدس و گمان‌ها و شایعات در مورد کنفرانس بیستم سپتامبر ادعا می‌کنند که Nest در این مراسم از محصولاتی نظیر هوشمندسازی کنترل سیستم صوتی و تصویری خانه رونمایی خواهد کرد.

اوایل سال جاری میلادی نیز شایعاتی در مورد تلاش  Alphabet برای عرضه نسخه ارزان‌ قیمت‌تر ترموستات‌های Nest در کنار نسخه ارزان سیستم امنیتی و زنگ درب مطرح‌ شده بود. بر اساس ادعای پیشین بلومبرگ نسخه ارزان‌ قیمت ترموستات‌های Nest با قیمتی زیر 200 دلار عرضه خواهند شد. این در حالی است که نسل سوم این محصول در حال حاضر قیمتی معادل 247 دلار دارند.

Nest به‌تازگی دوربین‌های امنیتی جدید خود را در کنار نسخه جدید ترموستات هوشمند با صفحه‌نمایش ساده‌تر و پس‌زمینه سفید عرضه کرده که فروش آن از روز گذشته در آمریکا باقیمتی ارزان‌تر و معادل 169 دلار شروع شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.