Need For Speed بازی جدید با دنیای دراماتیکِ سریع و خشمگین

بازی Need For Speed جدید از 10 نوامبر برای کنسول Play Station 4 و Xbox One و همچنین PC عرضه خواهد شد. با اپل مگ همراه باشید

E3 2017 را می توان بهترین اتفاق اخیر برای دوستداران بازی های کامپیوتری اتومبیل رانی دانست. با وجود اینکه سال گذشته Need For Speed جدید ارائه نشد و بسیاری از گیمر ها از نمایشگاه E3 2017 ناراضی بودند؛ کمپانی Electronic Arts امسال با دست پر برای آنها باز گشته است.

Need For Speed PayBack پاسخی به غیبت یک ساله این مجموعه بازی برای گیمرها است که بار دیگر هیجان را برای علاقه مندان سرعت به ارمغان خواهد آورد. اولین تریلر رسمی این بازی نشان دهنده تاثیر فیلم Fast and Furious بر داستان آن است. گیم پلی Need For Speed PayBack را در حقیقت می توان داستانی عاشقانه به تقلید از سری فیلم های سریع و خشمگین دانست که علاوه بر گرافیک فوق العاده، هیجان بسیاری را برای علاقه مندان فراهم کرده است. این بازی‌ از تاریخ 10 نوامبر برای کنسول Play Station 4 و Xbox One و همچنین PC عرضه خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.