معرفی بازی آخرالزمانی و ترسناک Last Day On Earth

تعداد بازی‌های دستگاه‌های همراه روزبه‌‌روز در حال افزایش است و در این میان کمتر پیش می‌آید که یک بازی بتواند با ادغام دو یا چند سبک با یکدیگر موفق عمل کند. با این وجود Last Day On Earth میتواند یکی از مهم ترین موارد استثنا برای این موضوع باشد.

معرفی بازی آخرالزمانی و ترسناک Last Day On Earth

اما در این میان نمونه‌های استثنا از بازی‌های ترکیبی وجود دارند که بسیار جذاب هستند. دستگاه‌های همراه به دلیل کوچک بودن صفحه‌ نمایش و استفاده از کنترل لمسی به‌جای دسته یا ماوس و کیبورد، معمولاً گیم‌پلی متفاوتی به نسبت بازی‌های کنسول و کامپیوتر لازم دارند.

همین مساله باعث شده تا با وجود افزایش روزبه‌روز قدرت پردازشی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها، تجربه پیاده‌سازی بازی‌های کنسول و کامپیوتر در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها زیاد جالب نباشد.

بازی Last Day On earth یکی از بازی‌های استثنا از ترکیب سبک‌های اکشن، ماجراجویانه، ترسناک و معمایی است که نحوه پیاده‌سازی آن برای دستگاه‌های همراه بسیار هوشمندانه انجام‌ شده است.

معرفی بازی آخرالزمانی و ترسناک Last Day On Earth

 این بازی ممکن است برای همه افراد با رده سنی مختلف مناسب نباشد

 

تم بازی

تم اصلی بازی Last Day On Earth حول محور داستان‌های آخرالزمانی، شبیه به سریال The Walking Daed می‌چرخد.

زامبی‌ها همه‌جا را فراگرفته‌اند و شما باید برای نجات خود از دست آن‌ها سلاح‌های گوناگون و پناهگاه درست کنید و حتی به دنبال غذا و شکار حیوانات بروید. تاریخ داستان بازی در سال 2027 جریان دارد، آینده‌ای تاریک که زامبی‌ها همه‌جا را تصرف کرده‌اند و شما باید بر دشواری‌های مختلف غلبه کنید تا زنده بمانید.

گیم پلی

در زمینه گیم‌پلی، می‌توان ترکیبی از ایده بازی‌های مختلف از Clash Of Clans گرفته تا Sims و Shadow Fight و حتی بازی‌های معمایی نظیر Silent Age را در لایه‌های مختلف آن دید. در این بازی شما یک زمین مشخص دارید که باید آن را برای ساخت پناهگاه خود آباد کنید.

ساخت پناهگاه نیازمند مواد اولیه‌ای مانند چوب درختان و سنگ‌های اطرافتان است که باید آنها را جمع‌آوری کنید. همین مساله علاوه بر اینکه در مراحل بعدی می‌توانید با دنیای بیرون زمین مشخص‌ شده‌تان ارتباط برقرار کنید، به‌شدت یادآور بازی‌های استراتژیک مشابه Clash of Clans و Sims است که با خشونت بیشتری ساخته‌ شده است.

اما در عین‌ حال در دل بسیاری از بخش‌های بازی معماهایی خاص نهفته شده که بازی را تا حدودی رازآلود می‌کند. هرچند که معماهای بازی پیچیدگی زیادی شبیه به Silent Age ندارند اما شما باید برای به‌دست آوردن بسیاری از ابزارها نظیر وسیله نقلیه، لباس، سلاح از خلاقیت خود استفاده کرده و راه‌هایی را با استفاده از ذهن خودتان خلق کنید.

در عین‌ حال نباید فراموش کرد که سبک اصلی Last Day On Earth ، همان‌طور که توسعه‌ دهنده آن ادعا می‌کند، یک بازی اکشن و ماجراجویانه است که نحوه دکمه‌های کنترل آن یادآور بازی‌هایی نظیر Shadow Fight است.

معرفی بازی آخرالزمانی و ترسناک Last Day On Earth

این بازی را می‌توانید به‌صورت رایگان از طریق این لینک برای آیپد و آیفون دریافت کنید. علاوه بر این می‌توانید سرعت پیشرفت خود را با قابلیت‌های مختلف موجود از طریق خرید درون برنامه‌ای بیشتر کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.