تیم کوک از آیفون 10 استفاده می‌کند؟

یک اتفاق کوچک در جریان مصاحبه اخیر تیم کوک باعث شده تا حدس و گمان ها در مورد استفاده مدیرعامل اجرایی اپل از جدید‌ترین پرچمدار این شرکت یعنی آیفون 10 منتشر شود. با اپل مگ همراه باشید.

پس از این مصاحبه بسیاری از خود این سوال را پرسیده اند که آیا تیم کوک از همین حالا که آیفو‌ن 10 برای فروش و عرضه آماده نشده از این تلفن هوشمند استفاده میکند یا خیر؟

در جریان مراسم پرسش و پاسخ در میان دانشجویان دانشگاه آکسفورد، یک اتفاق سهوی (و شاید هم عمدی!) باعث سر و صدای زیادی شد؛ یک تلفن هوشمند که شباهت زیادی به آیفون 10 داشت از جیب تیم کوک به بیرون پرید. همین اتفاق به ظاهر کوچک باعث شد تا تقریبا در تمامی مدت زمان مصاحبه همه توجه ها به تلفن هوشمند مدیر عامل اجرایی اپل جلب شود.

تیم کوک از همین حالا آیفون 10 را به دست گرفته است

تلفن هوشمندی که از جیب تیم کوک در جریان این مراسم به بیرون زده بود، بدون هیچ شکی همان آیفون 10 (iPhone X) در رنگ نقره ای بود. صفحه نمایش 5.8 اینچی و دوربین دوگانه با چینش عمودی آیفون پرچم دار در تصاویر به طور واضح قابل تشخیص است. آیفو‌نِ تیم کوک اندازه‌ای کوچکتر از آیفو‌ن‌های پلاس و نمایشگری بزرگ‌تر از آیفون معمولی داشت.

کوک حتی به نوتیفیکیشن‌های آیفونش نیز نگاه کرد و احتمالا با Face ID قفل آن را برای لحظه‌ای باز کرد.

علاوه بر بحث و گفت و گو ها در مورد اینکه آیا آیفون تیم کوک همان آیفو‌ن 10 است یا خیر، بحث‌هایی در مورد دلیل بیرون آمدن آیفون از جیب تیم کوک نیز منتشر شده است؛ برای بسیاری این سوال پیش آمده که چرا آیفو‌ن 10 در جیب مدیر عامل اجرایی اپل جا نشده و اینکه آیا اصلا این کارِ تیم کوک عمدی بوده و او از قصد خواسته تا آیفونش را به دانشجویان آکسفورد و دیگر مردم دنیا از طریق دوربین های حاضر در سالن نشان دهد یا خیر؟

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.