آیا آیفون 8 تکرار داستان تلخ نوت 7 خواهد بود؟

از زمان عرضه و فروش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس برخی از کاربران این تلفن هوشمند خبر از مشکلات مربوط به باتری داده بودند. با اپل مگ همراه باشید.

تنها در مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون 8 برخی از کاربران گزارش‌هایی را مبنی بر خم شدن نمایشگر و بدنه به دلیل باد کردن باتری منتشر کرده بود. موج حواشی این گزارش تا حدی پیش رفت که نهایتاً باتری آیفون 8 واکنش کوپرتینو را نیز برانگیخت و اپل اعلام کرد که موضوع باد کردن باتری‌ها را بررسی می‌کند.

این در حالی است که به‌تازگی تصاویری از یک آیفون منفجرشده در سراسر اینترنت منتشرشده که شاید خبر از تکرار داستان تلخ نوت 7 داشته باشد.

خبر انفجار آیفون 8 آن‌طور که گفته می‌شود، توسط یک زن چینی به نام Xiaomin منتشرشده است. او برای پدرش یک آیفون 8 با ظرفیت 64 گیگابایت گرفته بود که در زمان شارژ متوجه بیرون زدن دود از دستگاه می‌شود و سپس صدایی شبکه به شکست و ترک برداشتن از آن بلند شده و درنهایت منفجر می‌شود.

انتشار تصویر آیفون 8 منفجرشده بسیاری از کاربران این تلفن هوشمند را نگران کرده است. بااین‌حال علاوه بر اینکه تصویر منتشرشده هنوز به‌طور رسمی از طرف هیچ‌یک از منابع رسمی تائید نشده است. علاوه بر این اپل هنوز نیز به‌طور رسمی واکنشی نسبت به این تصویر نشان نداده است.

انفجار یک تلفن همراه آن‌هم به‌صورت اپیدمیک یک مسئله کاملاً ایمنی به‌حساب میاید و در صورت تائید بسیاری از ارگان‌ها به آن واکنش نشان خواهند داد. گفتنی است که در زمان عرضه نوت 7، ارگان‌هایی نظیر بیمارستان‌ها و حتی فرودگاه‌ها واکنش نشان داده بودند. بر همین اساس کاربران نوت 7 اجازه همراه داشتن تلفن همراه خود به داخل هواپیما را نداشتند.

درهرصورت بعید به نظر می‌رسد که آیفون 8 تنها با شارژ مداوم و آن‌هم به این صورت اسف‌بار منفجر شود. در این میان یک سوال بزرگ وجود دارد و آن هم اینکه چرا تمامی خبر های انفجار آیفون 8 از چین منتشر می‌شوند؟ با این حال هنوز باید منتظر بود و دید که آیا فاجعه سئول برای کوپرتینو نیز تکرار می‌شود یا خیر!

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.