تعداد کاربران iOS 11 از iOS 10 سبقت گرفت

پس از گذشت کمتر از یک ماه از انتشار رسمی iOS 11 ، اکنون تعداد کاربران این نسخه جدید از تعداد کاربران iOS 10 پیشی گرفته است.

اگرچه هنوز بیش از 45 درصد کاربران سیستم‌عامل iOS هنوز از نسخه‌ای که سال گذشته منتشر شد استفاده می‌کنند اما از زمان انتشار iOS 11 تعداد آن‌ها هرروز کمتر و کمتر شده است.اگرچه به خاطر شایعاتی که حول این نسخه جدید منتشر شد، روند دانلود آن سرعتی که انتظار آن می‌رفت را نداشت اما همه کاربران دوست داشتند هرچه زودتر قابلیت‌ها و تغییرات نسخه جدید را ببینند.

iOS 11

iO‌S 11 تغییرات زیادی را با خود به آیفون و آیپد آورده است. در سیستم‌عامل جدید شما می‌توانید فضای کنترل سنتر را به‌دلخواه تنظیم کنید و برنامه‌های موردعلاقه خود را مدیریت کنید. در این سیستم‌عامل همچنین ابزار نشانه گذاری جدیدی برای اپل پنسل طراحی شده است.

برعکس آپدیت اندروید، آپدیت iOS 11 در یک روز برای همه دستگاه‌های پشتیبان آن منتشر شد.

همان‌طور که می‌دانید از ابتدا حواشی زیادی درباره iO‌S 11 وجود داشته است و به همین خاطر استقبال کاربران در روزهای اول کمی با تعلل همراه بود.دلیل این تعلل به‌احتمال‌زیاد ترس کاربران از کند شدن برخی برنامه‌های آن‌ها پس از نصب این نسخه بود. نسخه جدید از برنامه‌های 32 بیتی پشتیبانی نمی‌کند و این امر نیز می‌تواند در کند شدن روند دانلود نسخه جدید در روزهای اول انتشار این نسخه بی‌تأثیر نبوده باشد.

پس از سه هفته از انتشار iOS 11 47.09 درصد دستگاه‌های پشتیبان، آن را نصب کردند و اکنون نسخه جدید از نسخه قدیمی پیش گرفته است. در حال حاضر 48.68 درصد کاربران iOS 11 را نصب کرده‌اند. البته هنوز 5.93 درصد دستگاه‌ها از ورژن های قدیمی‌تر نیز استفاده می‌کنند.

اپل تابه‌حال سه آپدیت جدید برای iOS 11 منتشر کرده است تا باگ‌های موجود را به‌طور کامل برطرف کند.

iOS 11 حدود یک ماه پیش هم‌زمان با معرفی آیفون های جدید کمپانی اپل در دسترس کاربران قرار گرفت.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

درباره من: متولد 1368- لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- علاقمند به نوشتن و ترجمه

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.