تازه های اینستاگرام ؛ استیکرهای فصلی و فیلترهای ویدئوی لایو

اینستاگرام امروز استیکرهای جدیدی را منتشر می‌کند که شامل پک پاییزی نیمکره شمالی و پک بهاری برای نیمکره جنوبی می‌شود. در یک پست بلاگی اینستاگرام اعلام کرد استیکرهای فصلی که جدیدا اضافه کرده کمک خوبی به کاربران نیمکره شمالی با توجه به تغییر فصل به کاربران خواهد کرد. اما این شرکت کاربران نیمکره جنوبی را فراموش نکرده و برای آنها استیکرهای بهاری را آماده کرده است: «اگر در نیمکره شمالی سکونت دارید، شما استیکر جدیدی برای پاییز با اشکالی مانند بلوط، برگ‌های ریخته شده، فنجان نوشیدنی داغ و لوبیا را مشاهده خواهید کرد. برای کسانی که در نیمکره جنوبی باشند نیز گل‌ها، گلدان و جوانه‌ها به شما کمک می‌کنند. فصل جدید را جشن بگیرید.»

در بروزرسانی جدید این برنامه کاربران خواهند توانست با فیلترهای چهره جدید وارد ویدئو لایو شوند. در پست بلاگی اینستاگرام آمده است: «از شروع امروز شما می‌توانید فیلترهای صورت جدید را برای ویدئوهای لایو استفاده کنید. چه بخواهید نقش یک گربه را بازی کنید یا کمی ستاره و رنگین کمان به صورتتان اضافه کنید، شما می‌توانید به راحتی با فیلترهای صورت هنگام اتصال به دوستان و دنبال کنندگانتان لحظه خود را به اشتراک بگذارید.»

فیلتر صورت برای لایو اینستاگرام

شما همچنین قادر خواهید بود از فیلترها قبل از شروع ویدئو لایو استفاده کنید. برای اینکه مطمئن باشید دستگاه شما از بروزرسانی برخوردار شده است می‌توانید از دیدن آیکون صورت در قسمت پایین سمت راست صفحه برای استفاده و اجرای فیلترها استفاده کنید. اینستاگرام همچنین فیلترهای دیگری را با این آپدیت به صورت محدود برای ویدئو لایو معرفی کرده است: «شما همچنین می‌توانید از فیلترهای عینک آفتابی، به صورت انحصاری در ویدئوهای لایو تا هفته آینده استفاده کنید و برای عوض کردن منظره بازتاب شده روی عینک کافی است روی آن تپ کنید.»

در حالی که قابلیت جدید برای برخی از کاربران از امروز قابل استفاده شده است اما به صورت جهانی از هفته‌های آینده عرضه خواهد شد.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.