دسته‌های مینیاتوری جدید PS4 به‌زودی می‌آید!

آیا به نظر شما دسته‌های کنترلی Dual Shock پلی‌استیشن 4 بیش‌ازحد بزرگ نیست؟

شرکت سونی اخیراً همکاری خود با شرکت‌های تولیدکننده لوازم جانبی را بیشتر افزایش داده است و با اعطای مجوز به محصولات شرکت‌هایی مانند شرکت HORI، Nacon و @ Play و عرضه لوازم جانبی این شرکت‌ها ازجمله دسته‌های مینیاتوری برای PS4 قدرت انتخاب مشتری را بیشتر کرده‌ است. این سه شرکت اخیراً برای پلی استیشن 4 دسته های کنترلی جالبی ساخته اند که به زودی عرضه می شود.

یکی از این دسته ها که بیش از همه توجه مخاطبان را جلب کرده است دسته‌های شرکت Hori است. شرکت Hori اخیراً گیم پدهای کوچک و مینیاتوری سیم‌داری را برای PS4 تولید کرده است که البته هنوز به‌طور رسمی عرضه نشده اند. ازآنجایی‌که دسته‌های پلی‌استیشن 4 سونی این بار با سلیقه بسیاری از گیمرها سازگار نبود، به نظر می‌آید که این دسته‌های کوچک و مینیاتوری بتوانند با اقبال بیشتری از طرف دارندگان پلی‌استیشن 4 روبرو شوند.

این دسته‌های مینیاتوری مانند دوال شاک ها هستند و همه دکمه‌های لازم را دارند. حتی بر روی دسته‌ها پد لمسی نیز کار شده است. در بالای کنترل دکمه‌ای هست که وقتی آن را فشار می‌دهید مانند کلیک کردن عمل می‌کند. در پایین کنترل نیز یک دکمه TP تعبیه شده است که با فشار دادن آن می‌توانید از دسته‌های کنترل استفاده کنید. همچنین گرچه این دسته‌های بازی سیمی هستند اما طول سیم شان 3 متر است و حتی اگر سالن منزلتان خیلی بزرگ هم باشد بعید است که کوتاهی سیم اذیتتان کند.

کنترل‌های جدید هوری جدیدترین کنترل‌هایی هستند که این شرکت برای PS4 شرکت سونی ساخته است. آذرماه سال گذشته شرکت هوری یک جفت دسته دیگر نیز تولید کرده بود. البته علاوه بر گیم پدهای مینیاتوری سیمی هوری، شرکت‌های @Play و Nacon نیز برای ps4 دسته‌های کنترلی زده‌اند که کمتر از دسته‌های هوری جلب‌توجه کرده است. اما ازآنجایی‌که دسته‌های کنترل خود دستگاه PS4 برای بسیاری از گیمرها چندان جالب نیست، شاید بسیاری بدشان نیاید نگاهی هم به دسته‌های @Play و Nacon بیندازند.

گیم پد مینیاتوری Hori 15 آبان ماه امسال به بازار عرضه می‌شود. شرکت هوری قیمت این گیم پد را هنوز اعلام نکرده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

درباره من: متولد 1368- لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- علاقمند به نوشتن و ترجمه

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.