جستجوی تخم‌مرغ‌ها در بازی Rayman Adventures

بازی Rayman Adventures یکی از بهترین بازی‌های iOS است که می‌توانید به طور رایگان  از iTunes یا iOS Store دانلود کنید.این بازی یکی دیگر از محصولات پرطرفدار شرکت Ubisoft برای طرفداران بازی‌های iOS است.

در این بازی شما سوار بر کشتی ماجراجویی می‌شوید و پا به دنیای افسانه‌ها می‌گذارید. جنگل سبز در خطر است. تخم مرغ‌های باستانی که از درخت مقدس محافظت می‌کردند اکنون دزدیده شده‌اند و هریک در یک گوشه‌ای از جهان افتاده اند. «ریمن» ماجراجوی شجاع بازی باید به همراه دوست وایکینگ خود «باربارا» به دنبال تخم‌ها برود و همه جا را از قلعه‌های خالی از سکنه قرون وسطی گرفته تا دنیای افسانه‌ای الیمپوس را در جستجوی آنها زیر پا بگذارد.

گرافیک و آهنگ این بازی بسیار فوق‌العاده است و در سراسر بازی با کلی رنگ‌های زنده و جلوه‌های بصری فوق‌العاده سر و کار دارید. در این بازی سن کاربر مهم نیست و طوری طراحی شده که شما در هر سنی که باشید می‌توانید از بازی لذت ببرید. داستان بازی به قدری جالب و سرگرم کننده است که شما را در کل بازی کاملاً با خود درگیر می‌کند. شما مدام با دشمنان مختلف در فضاهای مختلف و جدید مواجه می‌شوید. Rayman Adventures ترکیبی از بازی فکری و اکشن است. باید جای تخم مرغ‌ها را از روی نقشه پیدا کنید و بهترین راه رسیدن به آنها را بیابید.

شما می‌توانید Rayman Adventures را در  OSX 8.0 و ورژن‌های بالاتر بازی کنید.

 

Rayman Adventures

Rayman AdventuresRayman Adventures

Rayman AdventuresRayman Adventures

 

برای بازی Rayman Adventures لازم نیست مدام به اینترنت وصل باشید و بازی آفلاین است. در این نسخه بازی ریمن هم مانند نسخه‌های قبلی ماجراجوی ما باید مدام در حال پریدن و چرخیدن باشد تا از موانع عبور کند. کنترل حرکات افقی و عمودی دست خیلی مهم است. در ابتدا کنترل حرکات و پیدا کردن حرکت درست برای چپ و راست رفتن یا پریدن و مشت زدن و از دیوار بالا رفتن و خیلی حرکت‌های دیگر کمی سخت است ولی نگران نباشید چون بعد از مدتی کاملاً مسلط می‌شوید.

بازی‌های ریمن معمولاً به خاطر حرکات سریع  و زمان‌بندی حرکت هم زمان با مشت زدن و پریدن و چرخیدن برای فرار از دست دشمنان ، ریتم‌های بسیار تندی دارند و این ورژن هم از این سرعت ریتم مستثنی نیست.

در این بازی شما همچنین کاراکترهای جالب و با نمک Incrediballs را دارید. آنها در این بازی دوستان شما هستند و با باز شدن قفل‌ها در هر مرحله به کمک شما می‌آیند و قدرت شما را بیشتر می‌کنند. فراموش نکنید که حتماً از قدرت آنها استفاده کنید تا امتیاز خودتان را بالاتر ببرید.

در این بازی ما سه نوع Incrediball داریم. جستجوگرها به شما کمک می‌کنند صندوقچه‌های گنج را پیدا کنید. دو Incrediball دیگر هم هریک به نوعی از شما در برابر دشمنان محافظت می‌کنند. باید دقت کنید که کدام یکی از آنها در کدام مرحله بیشتر به کارتان می‌آیند. به شما توصیه می‌کنیم وقت را بیشتر از این هدر ندهید و این بازی فوق‌العاده را حتماً امتحان کنید و از ماجراجویی لذت ببرید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

درباره من: متولد 1368- لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- علاقمند به نوشتن و ترجمه

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.