معرفی بازی های برتر هفته

یکی از مهم‌ترین ایده‌های موفقی که استیو جابز برای iPhone داشت، ارائه بازی های مختلف و جذاب برای این تلفن هوشمند بود. این ایده باعث شد تا iPhone و بعدها iPad علاوه بر یک ابزار ارتباطی، یک وسیله کاملاً مناسب برای سرگرمی نیز باشد.

10 سال از تولید اولین iPhone می‌گذرد و حالا بازی‌های بسیاری برای آن ساخته‌شده است.  App Store پرشده از اپلیکیشن ها و بازی‌های گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هرچند که اکثر مواردی که در App Store قابل‌نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است. در این مطلب سعی داریم تا تعدادی از بازی‌ های جدید را به شما معرفی کنیم. با برترین‌های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

 

Super Mario Run

معرفی بازی‌ های برتر هفته

باز هم ماریو دوست‌داشتنی! البته این بار بازی جدید ماریو که می‌توانید با یک دست کنترلش کنید.

با ضربه مداوم روی نمایشگر می‌توانید حرکت و سرعت ماریو را کنترل کنید. البته اینکه چقدر در جمع‌آوری سکه‌ها و پرش از دیوارها موفق شوید به مهارت شما بستگی دارد.

این بازی رایگان را از App Store دانلود کنید، در چالش‌های گروهی و انفرادی آن شرکت کنید و در تور جهانی و موانع بازی ماریو را همراهی کنید. از کاخ‌ها و فضاهای متنوع عبور کنید و در نهایت با امتیازیات جمع‌آوری‌ شده برای خودتان فرمانروایی بنا کنید. فضا و کاخ‌ها را به انتخاب خودتان تزئین کنید و هر روز به تعداد آن‌ها بیافزایید.

 

Battle Bay

معرفی بازی‌ های برتر هفته

بازی بی‌نظیر دیگری از کمپانی Ravio؛ سازنده انگری برد که مانند سایر بازی‌هایش در مدتی کوتاه ‌نظر مخاطبان بسیاری را به خودش جلب کرده است. این بازی سبک اکشن دارد و نبردهای آن Real-Time است؛ یعنی اتفاقات بازی در آن‌ واحد رخ می‌دهد.

کشتی جنگی خود را با بررسی ویژگی‌های آن انتخاب کنید و به انواع سلاح‌ها تجهیزش کنید و در فضایی آبی، جایی نزدیک به ساحل به جنگ رقیبان آنلاین بروید. البته از گرافیک HD و طراحی صدای فوق‌العاده این بازی جذاب نیز نیاید غافل شد.

دانلود این بازی رایگان است اما عضویت VIP آن ماهانه 4.99 دلار است.

 

Laps – Fuse

معرفی بازی‌ های برتر هفته

ساده، اعتیادآور و چالش برانگیز!

از جدیدترین و در عین‌ حال محبوب‌ترین بازی‌های iTunes که به‌ شدت اعتیادآور است. چرخه را با تمام تمرکز حواس بچرخانید و اعداد مشابه را تلفیق کنید! این تنها قانون بازی است اما حرفه‌ای شدن در این بازی هوشمندانه کار دشوار و چالش‌ برانگیزی است.

این بازی‌ رایگان است اما برای استفاده از حالت بی‌نهایت در این بازی باید حق عضویت 2.99 دلاری را پرداخت کنید تا بتوانید بی‌وقفه محاسبه کنید.

 

Splashy Dots

معرفی بازی‌ های برتر هفته

بازی‌ کنید و اثر هنری خلق کنید!

بازی‌‌ هوشمندانه و ساده که با وصل کردن نقطه‌ها طبق قوانین بازی‌‌ می‌توانید بوم نقاشی مجازی بسازید. اگر از بازی‌ نقطه و خط، مربع کوبیک یک و سودوکو لذت می‌برید این بازی‌ دقیقاً برای شما طراحی‌ شده است. در ابتدا بازی‌ ساده بوده و تعداد نقطه‌ها کمترند اما در مراحل بالاتر، بازی‌ بسیار پیچیده و چالش‌ برانگیز می‌شود.

این بازی‌ کاملاً رایگان بوده و بی‌شک ارزش امتحان کردن را دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.