بازی روز: Dunkers 2

بازی ورزشی Dunkers 2 به عنوان بازی روز در اپ استور معرفی شده است. با اپل مگ همراه باشید.

Dunkers 2 در حقیقت برای علاقه مندان بسکتبال ساخته شده تا با چند اسلم دانک موفق و جذاب سرگرم شوند. روند چالشی این بازی به صورت فرد به فرد بوده و افراد می‌توانند با ربودن توپ از یک دیگر و انداختن آن در سبد، امتیاز خود را بالا ببرند.

این بازی امکان شخصی سازی بسیار زیادی دارد و می‌توان در آن 4 زمین مختلف، کاراکترهای مختلف با قابلیت سفارشی سازی، توپ ها تی شرت‌های مختلف را انتخاب کرد. Dunkers 2 همچنین امکان بازی تک نفره و دو نفره با یک دستگاه را نیز دارد. شما همچنین می‌توانید در حالت Quick Game توانایی کسب امتیاز خود را در زمانی محدود و مشخص محک بزنید.

بر اساس Colin Lane طراح این بازی، نسخه اول Dunkers  تنها در هفته اول انتشار یک میلیون بار دانلود شده است. او همچنین دلیل این موفقیت را طراحی فیزیکی بازی و استایل “بسکتبالیست دوست” طراحی شده در Dunkers می‌داند که گرافیک بالا به عنوان عاملی مهم برای موفقیت و محبوبیت هر چه بیشتر بازی عمل کرده است.

نسخه دوم این بازی در حقیقت هر آن چیزی است که طرفداران نسخه اول از تولید کننده این بازی خواسته بودند. در نسخه دوم می‌توانید با دویدن اطراف زمین بازی امتیازهای مختلفی برای خودتان کسب کنید. دلیل وجود این چالش هم کاملا مشخص است؛ کنترل بازی تاحدودی دشوارتر شده و دویدن دور زمین بسکتبال به خودی خود، به یک چالش مهم تبدیل شده است.

یکی از مهم ترین قابلیت های نسخه دوم Dunkers این است که دیگر برای بازی دو نفره نیاز حتمی به داشتن دو دستگاه و اتصال شبکه و اینترنت وجود ندارد. در نسخه دوم می‌توانید با استفاده از یک دستگاه با دوستان‌تان به صورت دو نفره بازی کنید.

با این تفاسیر اگر شما هم به بسکتبال و دانک زدنِ زیاد، علاقه وافری دارید Dunker 2 می‌تواند محبوب‌ترین بازی موجود برای شما باشد؛ چرا که برای سرگرم شدن با Dunkers 2 لزوما نباید یک ورزشکار کارکشته باشید و تنها کافی است به ورزش بسکتبال علاقه داشته باشید.

این بازی هم اکنون به صورت رایگان در اپ استور برای دانلود و نصب موجود است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.