سود فاکس‌کان از فروش آیفون ۸ افزایش یافته است

شرکت فاکس‌کان سازنده آیفون‌های اپل گزارش مالی جدیدش را ارائه داده است. بر اساس این گزارش سود این شرکت در ماه سپتامبر میلادی ۲۰۱۷ معادل ۱۴.۸۳ میلیارد دلار اعلام شده که ۴۲ درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشته است. اما نسبت به همین مدت در سال قبل ۳.۷ درصد کاهش نیز داشته است.

نکته جالب در مورد این موضوع نمایان کردن فروش آیفون ۸ اپل است…

مطمئنا اپل تنها همکار فاکس‌کان نیست، به همین دلیل استخراج سود این شرکت از مقدار فروش آیفون،  نتیجه نادرستی خواهد داشت، اما ساخت و اسمبل آیفون یکی از قسمت‌های مهم تجاری فاکس‌کان شمرده می‌شود، به خصوص در ماه‌های اولیه انتشار محصولات جدید، که باعث می‌شود بتوان چیزی شبیه به این را استنتاج کرد.

تولید آیفون اپل توسط فاکس‌کان

با کاهش سود نسبت به ماه سپتامبر سال گذشته میلادی، این موضوع روشن می‌شود که آیفون ۸ نسبت به آیفون ۷ از سرعت تولید پایین‌تری برخوردار است اما خروجی کلی این دو خیلی تفاوت ندارد . با حساب کردن آماری که در مورد پیش‌بینی فروش بالا برای آیفون ۱۰ آمده، می‌توان فروش خیلی خوبی را نسبت به مدل تکراری‌تر (آیفون ۸) در نظر گرفت. این مطلب را می‌توان در کنار چیزی که مینگ چی کو، پژوهشگر KGI اعلام کرده، قرار داد.

سود شرکت فاکس‌کان برای ماه اکتبر با در نظر گرفتن پیش‌خریدهای آیفون ۱۰ بیشتر نیز خواهد شد.

در حالی که گزارشاتی مبنی بر وجود برخی مشکلات در تولید آیفون ۱۰ نیز منتشر شده است، آخرین گزارش حاکی از تولید ۴۰۰ هزار واحدی در ماه را می‌دهد. این عدد نسبت به چیزی که انتظار می‌رفت کمتر است اما نسبت به خبرهایی که در مورد ۱۰ هزار واحد و حتی کمتر می‌دادند امیدوار کننده‌تر است.

بر اساس گزارش جدیدی که یک شرکت پژوهشی ژاپنی انجام داده با توجه به سخت شدن مراحل تولید آیفون ۱۰ بدلیل داشتن قابلیت دوربین TrueDepth این دستگاه در این سال میلادی تعداد ۳۶ میلیون واحد تولید خواهد شد. پیش تراعلام شده بود که امسال ۴۰ میلیون نسخه آیفون ۱۰ تولید خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.