نبرد جذاب ربات‌های غول آسا را از دست ندهید

اگر به دنبال دلیلی بودید تا بگویید در آینده زندگی می‌کنید، آن دلیل اینجاست: قرار است آخر این ماه یک نبرد رباتی برگزار شود.

بله، درست خواندید. مگابات‌ها و سویدوباشی‌ها باهم در تاریخ 17 اکتبر دوئل می‌کنند. زمان زیادی هم بود که منتظر این اتفاق بوده‌ایم. از اولین پروژه‌ای که در آن مگابات‌ها و سویدوباشی‌ها باهم در سال  2015 دوئل کردند ۲ سال گذشته است.

در مورد برگزاری این مسابقه شایعاتی بود، و به تاریخ برگزاری آن در ماه آگوست اشاره شده بود که بعدا به دلیل مشکلات فنی کنسل شد.

مسابقه ربات‌ها چیز جدیدی نیست، اما وقتی صحبت از بزرگ یا جاینت می‌شود باید از آن دیدن کرد.

فقط به عکس تبلیغاتی مگابات نگاه کنید تا اندازه آن را در مقیاس واقعی متوجه شوید. تیم مهندسی این غول آهنی در جلوی آن ایستاده‌اند.

مگابات‌ها

این دوئل بین رباتی به نام Eagle Prime ساخته شده توسط Bay Area تیم مگابات و ربات دیگری به نام Kuratas ساخت شرکت صنعتی سویدوباشی ژاپن برگزار خواهد شد. در مورد اندازه، ربات Eagle Prime دارای قد ۴.۸ متری و وزن ۱۲ تنی است. Kuratas نیز با اندازه کوچکتر دارای  3.9 متر قد و 6.5 تن وزن است که با ایگل پرایم مسابقه خواهد داد.

تیم آمریکن مگاباتس به دنبال راه اندازی یک لیگ تلویزیونی برای مسابقاتش است که تا محقق شدن آن راه طولانی در پیش دارد. ساختن تعداد کافی ربات برای برگزاری یک لیگ کامل چیز کمی نیست و زمان خواهد برد. اما تیم مهندسی این شرکت به خوبی در حال پیشرفت هستند. این تیم تا به حال در یوتوب فعالیت‌های زیادی داشته و صحبت از آنها  روی زبان‌هاافتاده است.

چطور دوئل رباتی را مشاهده کنیم؟

اگر اکانت سایت توییچ را داشته باشید، می‌توانید ساعت ۵.۳۰ صبح روز ۱۷ اکتبر این مسابقه را به صورت زنده مشاهده کنید.

اگر اکانت این سایت را ندارید می‌توانید بعد از برگزاری مسابقه آن را از روی سایت‌های اشتراک گذاری یا اپل مگ مشاهده نمایید..

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.