تولد ۵ سالگی Clash of Clans

امروز؛ دوم آگوست، Clash of Clans یکی از مخرب‌ترین و محبوب‌ترین بازی های دنیا 5 ساله می‌شود.

چه از علاقه‌مندان به بازی‌های موبایل باشید یا نه، اسم «کلش او کلنز» به گوشتان خورده. بازی فوق‌العاده اعتیادآور و سرگرم‌کننده که حالا 5 سال است شهرتش را حفظ کرده است.

طبق آماری که توسعه‌دهندگان از این بازی منتشر کرده‌اند Clash of Clans مخرب‌ترین بازی دنیاست که کاربران آن تاکنون هزار و 900 ساعت را صرف تخریب قلعه‌ها کردند و بعضی از این قلعه‌ها 14 روز یعنی 336 ساعت طول می‌کشد تا بازسازی شوند.

همچنین در دو سال گذشته 44 میلیارد پیروزی 3 ستاره در این بازی ثبت‌ شده و 100 میلیارد Town Hall و 566 میلیارد Archer  Tower و 4 هزار و 700 میلیارد دیوار تخریب‌ شده!

امسال هم مثل سال‌های گذشته Supercell در روز تولد محبوب‌ترین بازی‌اش قرار است هدیه‌های واقعی و مجازی به کاربرانش بدهد. پس اگر قبیله‌تان برایتان مهم است امروز گوش‌ به‌ زنگ باشید!

چیزی حدود یک ماه پیش لیستی از جوایز و هدایایی که Clash of Clans برای این روز در نظر گرفته بود از جانب منبعی ناشناس فاش شد و بسیاری از وب‌سایت‌ها اخبار مرتبط با آن را منتشر کردند. هدایای گوناگونی از جمله بوست سازنده‌ها با یک جم، بوست شفابخشی نیروها، کوتاه شدن مدت‌زمان ساخت نیروها و اسپل‌ها و بسیاری دیگر. حالا باید دید Supercell همان هدایا را امروز برای کاربرانش قرار می‌دهد یا نه.

اگر هنوز بعد از 5 سال این بازی رایگان را نصب نکرده‌اید حالا فرصت خوبی است که آن را از App Store دانلود کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.