منتظر کنسول «آتاری باکس» باشید

امروز اطلاعات جدیدی درباره قیمت و تاریخ عرضه کنسول جدید شرکت آتاری به بیرون درز کرد. بر اساس اخبار سایت فناوری  VentureBeat، محصول جدید شرکت آتاری به نام «آتاری باکس» در بهار سال 2018 به بازار عرضه خواهد شد. قیمت این کنسول جدید بنا بر مشخصات و کانفیگوریشن آن بین 250 تا 300 دلار خواهد بود.

در این گزارش که امروز منتشر شد اطلاعاتی نیز درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار آتاری باکس ارائه شد. دیزاین و طرح کنسول آتاری باکس قبلاً مشخص شده است. آتاری باکس داری پردازشگر AMD با گرافیک Radeon است. طبق این گزارش سیستم‌ عامل این کنسول لینوکس است و دارای UI نیز هست که با استفاده از آن رابط کاربری تلویزیون و کنترل کننده کنسول ارتقا داده می‌شود. طبق گفته سازندگان آتاری باکس سیستم‌ عامل لینوکس دست کاربر را بازتر می‌کند و گیمر می‌تواند بازی‌های پلتفرم‌های دیگر را نیز روی آن اجرا کند. در این کنسول جدید شما می‌توانید از بازی‌های پلتفرم‌های دیگر نیز استفاده کنید و سیستم‌ عامل جدید آن شما را تنها به محتوای آتاری محدود نمی‌کند.

آتار‌ی باکس همچنین دارای قابلیت پخش ویدیو، اپلیکیشن شبکه‌های اجتماعی، web browsing و  پخش موزیک است. به عبارتی باید اقرار کرد که آتاری باکس رقیبی برای دستگاه‌هایی مانند اپل تی وی است. کاربر می‌تواند با این کنسول از قابلیت‌های یک PC کامل بر روی تلویزیون استفاده کند.

شرکت آتاری همچنین بازی‌های منطبق با آتار‌ی باکس را نیز مشخص کرده است.  آتاری قصد دارد در این کنسول ترکیبی از بازی‌های قدیمی شرکت آتاری و بازی‌های مدرن PC را به گیمرها هدیه دهد. البته ممکن است که آتاری باکس تنها بتواند با کامپیوترهای متوسط رقابت کند. بنابراین اگر در حال مرور بازی‌های مدرن در ذهن خود هستید بهتر است به بازی‌هایی مانند Minecraft فکر کنید و بازی‌هایی مانند Call of Duty را از لیست خود خط بزنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

درباره من: متولد 1368- لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- علاقمند به نوشتن و ترجمه

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.