معرفی بازی‌ های برتر ARKit

امروزه  App Store پرشده از اپلیکیشن‌ها و بازی های گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هر  چند که معمولاً مواردی که در App Store قابل‌ نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است.

در معرفی بازی‌های برتر، سعی شده تا موارد رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید باز است، از خرید آن‌ها نیز لذت ببرید. از آن جایی‌ که iOS 11 به تازگی منتشر شده و یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نسخه بستر نرم‌افزاری ARKit است، تمرکزمان را روی اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت افزوده خواهیم گذاشت. با برترین‌های واقعیت افزوده از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

معرفی بازی‌ های برتر ARKit بازی

AMON

نام این اپلیکیشن از خدای باستانی و اساطیری آمده است. هدف اصلی این اپلیکیشن ارائه یک پازل سه بعدی منحصر به فرد با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده است. پس از نصب، اپلیکیشن را باز کنید و به دنیای اطراف‌تان نگاه کنید تا مجسه‌های باستانی به هم ریخته را مشاهده نمایید. آنها را در کنار یک دیگر بچینید و معماها را کامل کنید.

برای ساخت این با‌زی مجسمه های باستانی به صورت سه بعدی در موزه های سراسر دنیا اسکن شده اند تا نهایت واقعیت ممکن را تجربه کنید.

یادتان نرود که برای تجربه بیشتر و واقعی‌تر از هدفون استفاده کنید چرا که Amon با صداگذاری فوق العاده ساخته شده است. این پازل مبتنی بر واقعیت افزوده با قیمت 2.99 دلار در اپ استور موجود است.

معرفی بازی‌ های برتر ARKit بازی

Kidu: A Relentless Quest

یک با‌زی ماجراجویانه فوق‌العاده مبتنی بر واقعیت افزوده! در چهارده دنیای معما گونه و اسرار آمیز قدم بگذارید و آنها را کشف کنید. در این بازی با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده می‌توانید این چهارده دنیای عجیب و غریب را در سطوح مختلف ببینید و از زوایا مختلف آن را بررسی کنید.

برای حل معما‌های این باز‌ی در بعضی مواقع به هنگام بازی لازم است تا در نقاط مختلف فضای بازی حرکت کنید و به قسمت های مختلف آن نگاهی بیاندازید. این بازی با به کار گرفتن شتاب سنج موجود در آیفون می‌تواند زمین بازی را در پرسپکتیوهای مختلف به شما نشان دهد.

Kidu در حقیقت ترکیبی از یک با‌زی پلتفرمی با تم ماجراجویانه است که بسیار هوشمندانه از واقعیت افزوده استفاده کرده. این بازی با قیمت 1.99 دلار در اپ استور موجود است.

معرفی بازی‌ های برتر ARKit بازی

Euclidean Lands

به سرزمین اقلیدسی خوش آمدید! یک باز‌ی پازلی بسیار زیبا که با استفاده از معماری های ایزومتریک ساخته شده است. در این باز‌ی می‌توانید با حرکت به گوشه و اطراف محیط باز‌ی، پرسپکتیو دقیق و مناسب برای حل معما را پیدا کنید. حل هر یک از معماها به معنای شکست رقیب و دشمنان شما در باز‌ی است.

این بازی از 5 فصل مختلف و 40 مرحله مختلف چالشی ساخته شده است و شما باید با استفاده از هوشتان معما های مختلف را حل کنید. این بازی با قیمت 4.99 دلار در اپ استور موجود است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.