فعال‌سازی LTE اپل واچ سری سوم در انگلیس نیز دردسرساز شد

طبق گزارش خریداران اپل واچ سری سوم در انگلیس، بسیاری از آن‌ها در هنگام فعال‌سازی LTE ساعت هوشمند خود در تنها اپراتور پشتیبان آن در انگلیس دچار مشکل شده‌اند.

EE، تنها اپراتور پشتیبان سری سوم اپل واچ در انگلیس نیز وجود مشکل در فعال‌سازی دستگاه را تائید کرده است و از کاربران خواسته است برای حل مشکل خود با شرکت تماس بگیرند.

آن‌طور که EE می‌گوید کاربران برای فعال‌سازی LTE ساعت هوشمند خود فقط کافی ست به اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون خود بروند و گزینه Mobile Data را انتخاب کنند. پس از انتخاب این گزینه اگر با نوتیفیکیشن Activating روبرو شدند این بدین معنی است که LTE آن‌ها کار می‌کند و مشکلی ندارد. در این صورت فقط باید کمی صبر کنند تا پروسه فعال‌سازی تکمیل شود. پروسه فعال‌سازی حدود 2 ساعت یا حتی کمتر طول می‌کشد.

EE همچنین از صاحبان اپل واچ LTE سری سوم خواسته است که در صورت مشاهده یکی از چهار پیام زیر مجدداً برای فعال‌سازی تلاش نکنند و در عوض با شرکت تماس بگیرند. این چهار پیام می‌تواند یکی از گزینه‌های زیر باشد:

  • فعال‌سازی ناموفق بود؛
  • Error کد 019؛
  • Error کد 007؛
  • این حساب کاربری آماده استفاده در اپل واچ نمی‌باشد

البته با وجودیکه اپراتور EE تا این لحظه پاسخگو بوده و سعی کرده به مشکلات به وجود آمده به‌سرعت رسیدگی بکند هنوز برخی از کاربران برای فعال‌سازی اپل واچ‌های خود با مشکل روبرو هستند. اما خبر خوب این است که اگرچه پروسه رسیدگی هنوز کمی کند پیش می‌رود اما EE  به‌سرعت در حال حل مشکل کاربران است.

EE از کاربران خواسته است که در هنگام بروز یکی از 4 مشکل بالا :

با شرکت تماس بگیرند و درخواست حذف e-sim خود و معرفی یک e-sim جدید برای حساب کاربری خود را بکنند؛ و یا اتصال واچ خود را موقتاً با آیفون خود قطع کنند؛ یا ساعت هوشمند خود را برای مدت دو سه ساعت خاموش و دوباره روشن کنند؛ یا ایفای آیفون خود را برای مدتی قطع کنند.

اپل واچ سری سوم در مراسم 12 سپتامبر به بازار معرفی شد.اکنون مدتی است که عرضه آن به مشتریان نیز شروع شده است. چندی پیش نیز گزارش‌هایی درباره مشکلات به وجود آمده درفعال‌سازی این مدل در آمریکا منتشر شد که اپل نیز اعلام کرد مهندسان این شرکت درصدد حل فوری مشکل هستند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

درباره من: متولد 1368- لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- علاقمند به نوشتن و ترجمه

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.