استارت آپ جدید استیو وزنیاک برای آموزش کد نویسی

دومین موسس اپل، استیو وزنیاک به تازگی یک پلتفرم آموزشی جدید به نام Woz U را راه اندازی کرده که به آموزش مهارت های شغلی در زمینه فناوری کمک می‌کند. با اپل مگ همراه باشید.

این استارت آپ جدید در زمینه آموزش و افزایش مهارت‌های مربوط به مشاغل حوزه فناوری فعالیت می‌کند. وزنیاک امیدوار است تا این استارت آپ در طولانی مدت بتواند به 30 مکان فیزیکی در سراسر دنیا گسترش پیدا کند.

دوره های آموزشی ارائه شده در Woz U شامل آموزش مهارت های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، توسعه اپلیکیشن های موبایل و همچنین امنیت سایبری است. با این حال هنوز معلوم نیست که آیا دوره‌های آموزشی ارائه شده در این استارت آپ جدید موسس اپل رایگان هستند یا Woz U مبلغ خاصی را برای آموزش هر یک از مهارت ها در نظر گرفته است.

این وب سایت همچنین می‌تواند بستری مناسب برای جلب توجه کسب و کار های مختلف باشد تا شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی بتوانند افراد توانمند خود را از طریق این وب سایت پیدا کرده و به استخدام خود در آورند.  علاوه بر این Woz U قصد دارد تا برخی از دستور عمل ها را به صورت فرد به فرد آموزش دهد تا سرعت یادگیری افراد بیشتر شود.

وزنیاک تصمیم دارد تا با همکاری آموزشگاه ها و دانشگاه های مختلف این استارت آپ را بیش از پیش گسترش دهد. استیو وزنیاک هنوز یکی از سرمایه داران اپل به حساب میاید؛ با این حال او در این شرکت سمت اجرایی ندارد. او پس از پایان دادن همکاری خود با اپل، تصمیم به راه اندازی استارت آپ های مختلف گرفت که در اغلب موارد نیز موفق بوده است.  وزنیاک امروزه به یکی از ایده پردازان مهم در صنایع مربوط به فناوری و تبدیل شده که هر از چند گاهی با توسعه دادن ایده های مختلف توجه بسیاری از فعالان و کمپانی های این حوزه را به خود جلب میکند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.