معرفی اپلیکیشن‌ های برتر ARKit

امروزه  App Store پرشده از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هر  چند که معمولاً مواردی که در App Store قابل‌ نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است.

در معرفی اپلیکیشن‌هایی برتر هفته، سعی شده تا برنامه‌های رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید باز است، از خرید آن‌ها نیز لذت ببرید. از آن جایی‌ که هفته گذشته iOS 11 منتشر شده و یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نسخه بستر نرم‌افزاری ARKit است، همچنین در معرفی اپلیکیشن این هفته تمرکزمان را روی اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت افزوده خواهیم گذاشت. با برترین‌های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

 

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

Edmunds

ا‌پلیکیشنی جالب برای ماشین بازها! با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تمام اتومبیل‌های روز دنیا را در مقیاس واقعی در هر جایی مشاهده کنید. می‌توانید اتومبیل‌های لوکس را در پارکینگ خانه خود پارک کنید و حتی ابعاد مختلف ماشین‌ها را باهم مقایسه کنید تا بتوانید اتومبیل موردعلاقه‌تان برای خرید را انتخاب کنید.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

World Brush

ا‌پلیکیشنی جالب با استفاده از فناوری واقعیت افزوده. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به‌صورت زنده نقاشی‌هایتان را در محیط‌ها واقعی اعمال کنید. شما می‌توانید نقاشی‌هایتان را پس اتمام بر روی دستگاه خود ذخیره کنید و حتی موقعیت مکانی تقریباً آن را بر روی برچسب‌های تصویر ثبت کنید.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

Find Your Car with AR

تکنیکی هوشمندانه برای پیدا کردن اتومبیلتان. با استفاده از این ا‌پلیکیشن دیگر مکان پارک ماشینتان را فراموش نخواهید کرد. با استفاده از این اپلیکیشن به‌راحتی می‌توانید محل پارک اتومبیلتان را با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده و فلش‌هایی که در آن نشان داده می‌شود پیدا کنید. این برنامه به‌صورت رایگان در App Store موجود است.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

Height Meter

ا‌پلیکیشنی ساده برای اندازه‌گیری قد با کمک گرفتن از فناوری واقعیت افزوده. با استفاده از این ا‌پلیکیشن هوشمند می‌توانید روبروی افراد بایستید و قد آن‌ها را اندازه‌گیری کنید. جالب اینجاست که این ا‌پلیکیشن رایگان قابلیت نشان دادن قد انسان‌ها در واحدهای متریک و غیره را دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.