شایعات درباره طرح احتمالی iPhone 8

از دو هفته پیش خبرگزاری های فعال در حوزه فناوری لبریز از شایعات درباره iPhone 8 شده اند. در این میان تنها مسئله قابل اطمینان این است که به احتمال زیاد Apple قصد دارد در دهمین سالگرد تولید iPhone، محصولی شگفت انگیز و کاملا متفاوت را معرفی کند. شایعات در مورد iPhone 8 این روزها آنقدر زیاد شده که حتی نمی توان از تاریخ عرضه آن مطمئن بود و ممکن است در WWDC امسال و یا حتی در ماه های پایانی 2017 شاهد آن باشیم.

اما در بین تمام شایعاتی که در این مدت منتشر شده، یک طراحی کامیپیوتری نیز از iPhone 8 پخش شده که سروصدای زیادی به پا کرده است. اگر چه نمی توان به صحت این تصویر اطمینان کرد اما با توجه به زبان طراحی همیشگی Apple تا حدودی می توان مفهومی  ابتدایی از مدل بعدی iPhone بدست آورد.

این تصویر که در قالب CAD ساخته شده نشان دهنده بخش جلویی و پشتی iPhone 8 است. همانطور که شایعات دیگر تایید می کنند، صفحه نمایش با دکمه Home و Touch ID ادغام شده و به صورت یکپارچه، تمام قسمت جلویی را فرا گرفته است.

شایعات درباره طرح احتمالی iPhone 8

همچنین در قسمت پشتی این تصویر می توان دوربین دوگانه iPhone جدید را دید که بر خلاف iPhone 7 Plus، این بار به صورت عمودی و در دو طرف فلاش قرار گرفته است. از طرف دیگر بعضی از شایعات مدعی حذف دکمه های مکانیکی در طراحی iPhone 8 بودند که این تصویر این مسئله را تایید یا رد نمی کند.

با وجود اینکه این طراحی تایید کننده شایعات پیشین در مورد iPhone 8 است، اما همان طور که در قبل هم گفته شد، نمی توان به صحت آن اطمینان کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.