کشف دنیای فانوس‌ها در بازی Shio

دنیای فانوس‌ها. این خلاصه‌ترین تعریفی است که می‌توان از بازی Shio ارائه داد. بازی‌ای در سبک اکشن که به تازگی برای Mac منتشر شده است.

داستان Shio درباره فرد نقاب‌داری است که هیچ پیش زمینه‌ای از او در آغاز بازی ارائه نمی‌شود، شما باید کنترل این فرد را در دست بگیرید، به کشف راز او و رموز بازی بپردازید و بفهمید که این مرد از کجا آمده و دنبال چه چیزی می‌گردد.

در نگاه اول شما با دنیایی از فانوس‌ها در این بازی مواجه هستید، اما اشتباه نکنید، این فانوس‌ها فقط جنبه تزئینی ندارند و شما باید از آنها برای جستجو در دنیای Shio استفاده کنید. در واقع فانوس‌ها نقشه راهی هستند که شما را برای راه یافتن به اتاق‌های مخفی و کشف اسرار این دنیای خیالی راهنمایی می‌کنند. یادتان باشد در این بازی با فانوس‌های زیادی برخورد می‌کنید که همه آنها مهم نیستند. شما باید با پریدن از روی فانوس‌های ساده به سراغ سوالات مهم‌تری بروید. سوالاتی مثل؛ شخص زیر ماسک کیست؟ آن جا چکار می کند؟ آیا با او مواجه شوم؟ و …

تنها راه رسیدن به پاسخ این سوالات این است که کورکورانه از فانوس‌ها پیروی نکنید و دنبال یافتن اتاق‌های مخفی باشید. این جاست که شما شخصیت پشت ماسک را خواهید دید و به جواب سوالات‌تان می‌رسید.

Shio یک بازی دو بعدی اکشن مولتی پلتفرمر است، اما با هم ژانرهای خود تفاوت‌های عمده‌ای دارد. در این بازی علاوه بر اینکه دشمنان و موانع بازی را پشت سر می‌گذارید، باید به کشف محیط اطراف نیز بپردازید و اتاق‌ها و فانوس‌های درون بازی را چک کنید تا بتوانید پرده از راز بازی و شخصیت اصلی آن یعنی مرد نقاب‌دار بردارید.

محیط و موسیقی شرقی این بازی کاملاً مناسب صحنه‌ها، محیط و رمز و راز آن است و شما تا زمانی که آن را به اتمام نرسانید خسته نمی‌شوید.

برای نصب این بازی شما به سیستم عامل OS X 10.7 به بعد، پردازنده Intel i5  و گرافیک Intel hd 4000 نیاز دارید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.