ترسناک؛ مثل Lost Within

اگر از طرفداران بازی های ترسناک باشید، حتماً با بازی‌هایی نظیر Silent Hill و نسخه‌های قدیمی Resident Evil آشنایی دارید. در این دسته بازی‌ها مجموعه‌ای از چالش‌ها و معماهای مختلف با ترکیبی از تم و داستانی تاریک و ترسناک یک تجربه فوق‌العاده را ارائه می‌دهند. بازی Lost Within نیز جزو همین دسته است که این‌ بار به‌جای عرضه در کنسول و کامپیوتر برای پلتفرم دستگاه‌های همراه منتشر ‌شده است.

معرفی بازی ترسناک Lost Within

تم تاریک این بازی شامل یک تیمارستان مرموز و دورافتاده می‌شود که شما باید از دست آدم‌های آن فرار کنید. هر یک از این آدم‌ها داستان و گذشته‌ای خاص  خود را دارند. این موجودات وحشتناک شامل قاتل‌ها و دیوانه‌ها می‌شوند. شاید سبک فرار از این افراد گوناگون، آدم را به یاد بازی‌هایی نظیر Velvet Assassin یا Outlast بیاندازد. اما با این‌ حال تم ترسناک و ژانر وحشت به‌کار رفته در این بازی باعث می‌شود تا فرار از این آدم‌ها تا حدودی حس و حال متفاوتی داشته باشد.

معرفی بازی ترسناک Lost Within

تیمارستان درهای زیادی دارد و پشت هر یک از این درها رمز و رازی وحشتناک نهفته است اما حواستان باشد که فقط یکی از درها به فرار شما کمک می‌کند. در این بازی باید مکان‌های مختلف را بگردید و از وسیله‌های گوناگون برای بقا و نجات خودتان استفاده کنید. بعضی‌ اوقات باید برای استفاده از این وسایل خلاقیت زیادی به خرج دهید و معماهایی خاص را حل کنید. اما مهم‌ترین خصوصیت این باز‌ی که به قول کمپانی سازنده‌اش ترکیب بی‌نظیر سبک بازی‌های ماجراجویانه، ترسناک و معمایی است.

معرفی بازی ترسناک Lost Within

شما می‌توانید این باز‌ی را با قیمت 3.99 دلار از طریق این لینک دریافت کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

علیرضا فرجی 26 ساله - طرفدار نویسندگیِ خلاقانه - عاشق موسیقی، فیلم و تکنولوژی - به گوگل، مایکروسافت و اپل علاقه دارد و سه‌گانه پدرخوانده و ماتریکس را بهترین آثار هنری دنیا می‌داند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.