برندگان اسکار 2018 مشخص شدند

برندگان اسکار 2018

 

در این مراسم فیلم The Shape of Water موفق به دریافت 4 جایزه اسکار شد و دست اندرکاران فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri توانستند 3 جایزه را به خانه ببرند. در حالی که ساخته کریستوفر نولان در 8 بخش نامزد دریافت جایزه بود، تنها توانست 3 اسکار را تصاحب کند

در ادامه لیست کامل نامزدها و برندگان اسکار 2018 را مشاهده می کنید:

بهترین فیلم:

  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water (برنده)
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردانی:

  • کریستوفر نولان – فیلم Dunkirk
  • جوردن پیل – فیلم Get Out

  • گرتا گرویگ – فیلم Lady Bird
  • پل توماس اندرسن – فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو – فیلم The Shape of Water (برنده)

بهترین فیلم نامه اورجینال:

  • امیلی وی گوردون، کمیل نانجیانی – فیلم The Big Sick
  • جوردن پیل – فیلم Get Out (برنده)
  • گرتا گرویگ – فیلم Lady Bird
  • مارتین مک‌دونا – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم نامه اقتباسی:

  • جیمز آیووری – فیلم Call Me By Your Name (برنده)
  • Scott Neustadter, Michael H. Weber – فیلم The Disaster Artist
  • اسکات فرانک، جیمز منگولد، مایکل گرین – فیلم Logan
  • آرون سورکین – فیلم Molly’s Game
  • دی ریس، ویرجیل ویلیامز – فیلم Mudbound

بهترین بازیگر مرد:

  • تیموتی شلمی – فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی-لوئیس – فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا – فیلم Get Out
  • گری اولدمن – فیلم Darkest Hour (برنده)
  • دنزل واشنگتن – فیلم .Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر زن:

  • سالی هاوکینز – فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک‌دورمند – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (برنده)
  • مارگو رابی – فیلم I, Tonya
  • سیرشا رونان – فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ – فیلم The Post

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  • ویلم دفو – فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز – فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر – فیلم All the Money in the World
  • سم راکول – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (برنده)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  • مری جی. بلایژ – فیلم Mudbound
  • الیسون جنی – فیلم I, Tonya (برنده)
  • لسلی منویل – فیلم Phantom Thread
  • لاری میت کالف – فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر – فیلم The Shape of Water

بهترین مستند:

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus (برنده)
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین مستند کوتاه:

  • مستند Edith + Eddie
  • مستند Heaven is a Traffic Jam on the 405 (برنده)
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین لایو اکشن کوتاه:

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child (برنده)
  • Watu Wote / All of Us

بهترین انیمیشن:

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Coco (برنده)
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • انیمیشن Dear Basketball (برنده)
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین فیلم خارجی زبان:

  • فیلم A Fantastic Woman – کشور شیلی (برنده)
  • فیلم The Insult – کشور لبنان
  • فیلم Loveless – کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul – کشور مجارستان
  • فیلم The Square – کشور سوئد

بهترین فیلم برداری:

  • فیلم Blade Runner 2049 (برنده)
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین طراح صحنه:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water (برنده)

بهترین جلوه های ویژه:

  • فیلم Blade Runner 2049 (برنده)
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk (برنده)
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی لباس:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread (برنده)
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین گریم:

  • فیلم Darkest Hour (برنده)
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین موسیقی متن:

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water (برنده)
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ:

  • آهنگ Mighty River – فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love – فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me – فیلم Coco (برنده)
  • آهنگ Stand Up for Something – فیلم Marshall
  • آهنگ This is Me – فیلم The Greatest Showman

بهترین تدوین صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk (برنده)
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk (برنده)
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.