الگوی جدید تسلا برای تعویض باتری خودرو

نقطه ضعف نسل فعلی ماشین‌های الکتریکی کمبود سیستم شارژینگ و مدت زمان نگهداری شارژ است. هرچند که تسلا یک شبکه از شارژرها را در اختیار کاربرانش قرار داده است اما هنوز کلی زمان می‌برد تا یک باتری به طور کامل شارژ شود.

زمانی که در مورد تبلیغ این وسایل صحبت می‌شود، زمان یک مقوله انکار نکردنی است و زمان شارژ این وسایل طولانی و خسته کننده است.

الگوی تعویض باتری تسلا

اما تسلا در مورد این مشکل عقب نشینی نکرده و در حال آزمایش راه‌های تازه برای شارژ کردن خودروهای الکتریکی خودش است. یک الگو که در ماه می بیرون آمد نشان داد جایی به‌وجود خواهد آمد تا دارندگان خودرو تسلا بتوانند وسیله خود را ظرف 15 دقیقه شارژ کنند.

این اولین باری نیست که تسلا سعی می‌کند تعویض باتری را امکان‌پذیر کند. در سال 2014 هم آنها اطلاعاتی منتشر کردند مربوط به اینکه بتوان باتری را ظرف 90 ثانیه جایگزین کنند.

الگوی تعویض باتری تسلا2

این سیستم قابلیت این را دارد تا در هر ایستگاه خدماتی، پمپ بنزین و یا دفتر خدمات نصب شود. داشتن نرخ پذیرش بالاتر مطمئنا مکان‌های بیشتری را برای نصب این سیستم نیاز دارد که در عوض باعث به ارمغان آوردن امکان مسافرت‌های طولانی مدت برای کاربران تسلا خواهد شد.

البته زمان تولید و عرضه این سیستم به تصمیم‌های تسلاد باز می‌گردد. حدس می‌زنیم زمانی که این شرایط به شرایط حیاتی تبدیل شوند تسلا این تکنولوژی را بدون درنگ وارد بازار خواهد کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

موزیک EDM از ژانرهای مورد علاقه من هست. بسکتبال و بخصوص سبک Grayson Boucher را برای بازی انتخاب می‌کنم. تکنولوژی و فرهنگ دیجیتال بخش مهمی از روزمره من رو تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.