تسهیل روند نصب Windows 10 با آپدیت Creators

Apple در نسخه 10.12.5 سیستم عامل Mac OS Sierra تغییرات مهمی از جمله تسهیل نصب آخرین نسخه Windows 10 در کامپیوتر های Mac را ارائه داده است.

هفته جاری Apple آپدیت های جدیدی  برای Mac OS Sierra عرضه کرد که همراه با چندین Patch امنیتی مختلف و قابلیت های جدید است. Sierra 10.12.5  در آپدیت جدید خود مجهز به سیستم پشتیبانی رسانه ای برای نصب Windows 10 با آپدیت Creators از طریق Boot Camp شده است.

Boot Camp یکی از امکانات کاربردی Mac OS است که به صاحبان کامپیوتر های Mac اجازه نصب سیستم عامل Windows را می دهد. این امکان که چند سالی است توسط Apple ارائه شده، قابلیت اجرای مستقیم Windows با استفاده کامل از منابع سخت افزاری کامپیوتر های Mac را می دهد و برخلاف VMware Fusion و Parallels Desktop سیستم عامل را به صورت مجازی اجرا نمی کند.

تا پیش از این کاربران Mac برای نصب Windows 10 مجبور به طی مراحلی دشوار در Boot Camp بودند. طبق ادعای Microsoft کاربران کامیپیوترهای Mac برای نصب آپدیت سالگرد Windows 10 باید از فایل .iso در Boot Camp استقاده می کردند که در بعضی موارد منجر به ایجاد مشکلات متعددی می شد. اما حالا کاربران Mac می توانند به راحتی و به صورت مستقیم و با استفاده از راهنمای تصویری، آپدیت Creators را روی دستگاه های خود نصب کرده و از آن استفاده کنند.

علاوه بر این Apple در مجموعه آپدیت های اخیر خود بسته های امنیتی مختلفی را برای هر سه نسخه آخر Mac OS، شامل Sierra، El Capitan و Yosemite ارائه داده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.