ایموجی‌های جدید WhatsApp خیلی شبیه به ایموجی‌های اپل است

این طراحی‌ها کاملا یکسان نیستند اما زمانی که آنها را جدا جدا مشاهده می‌کنید تفاوتی میان آنها وجود ندارد. مهمترین تفاوت آنها در طراحی را می‌توان کارتونی‌تر شدن ایموجی‌های واتس‌اپ بیان کرد در حالی که تفاوت‌های اتفاقی در آنها بوجود آمده، به طور مثال سطل آب از سبز بودن به نارنجی تبدیل شده است.

ایموجی‌های جدید واتس‌اپ

ایموجی‌های جدید را می‌توانید در آپدیت بتای اندروید مشاهده کنید. از آنجایی که واتس‌اپ قبل از این از ایموجی‌های اپل برای تمامی نسخه‌هایش حتی در وب و اندروید استفاده کرده، نمی‌خواهد با تغییر ناگهانی کاربران را دچار سردرگمی کند.

همانطور که اشاره شد نسخه جدید، نسخه بتا بوده و امکان تغییر دوباره در طراحی آنها وجود دارد. با این وجود، برای الان مطمئنا چیز بیشتری از یک یادگاری از ایموجی‌های اپل را در ایموجی‌های جدید واتس‌اپ مشاهده می‌کنیم.

واتس‌اپ آخرین شرکتی است که دارد از ایموجی‌های خودش استفاده می‌کند. این کار را قبلا شرکت‌های مانند فیس‌بوک و توییتر هم انجام داده بودند. آخرین نسخه از ایموجی‌های اپل در مراسم رو نمایی از آیفون 10 این شرکت معرفی شده بود. در کنار این ایموجی‌ها از قابلیت جدید انیموجی هم رونمایی شد که ایموجی‌های متحرک را با استفاده از اسکن صورت شما تولید می‌کرد.

واتس اپ سابقا هم تجربه تولید ایموجی انحصاری را برای المپیک و اشاره‌های انگشتی را داشته است. در حقیقت این قضیه از قبل مشخص بود و دلیل آن هم می‌توان بومی نبودن قطعات نرم‌افزار بوده باشد. البته قبل از این هم سفارشی شدن ایموجی‌ها انجام شده بود و تنها نیاز به عوض کردن عکس‌های آنها بود.

ایموجی‌های جدید بر اساس استاندارد Emoji 5.0 هستند که دارای پشتیبانی از Unicode خواهند بود.

در ابتدای کار بعد از ورود به iOS واتس‌اپ بعد از چند ماه شروع به استفاده از ایموجی‌های اپل کرد.

ایموجی‌های جدید واتس‌اپ

البته الان چند ایموجی جدید در نسخه انروید بتا وجود دارد که فعلا در iOS از آنها خبری نیست.(بالا)

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.