در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

Planet of the Apps یک سریال تلویزیونی جدید به تهیه کنندگی کمپانی اپل است که از طریق Apple Music برای کاربران این سرویس منتشر می شود. این سریال با هدف معرفی اپلیکیشن های مختلف به کاربران و نحوه استفاده دقیق آنها ساخته شده است. روند قسمت های سریال به صورت مسابقه ای و دقیقا شبیه به آنچه که در America’s Got Talent تا پیش از این دیده ایم جلو می رود. در هر قسمت، تولید کنندگان نرم افزار های مختلف 60 ثانیه فرصت دارند تا داوران را برای رای دادن به اپلیکیشنی که توسعه داده اند متقاعد کنند. تیم داوران شامل چهار نفر از مشاهیر می شود. Jessica Alba ،  Gwyneth Paltrow ، Will.i.am و Gary Vaynerchuk داوران این مسابقه هستند که در هر قسمت به اپلیکیشن ها رای می دهند و نهایتا یک یا چند توسعه دهنده اپلیکیشن در پایان هر قسمت به عنوان برنده برای مراحل بعدی انتخاب می شوند. این سریال در حال حاضر از طریق Apple Music در دسترس کاربران قرار گرفته و فصل اول آن در حال پخش است. فصل اول شامل 10 قسمت است که هر سه شنبه پخش می شود.

در قسمت های پخش شده این سریال تاکنون چند اپلیکیشن به عنوان برترین های هفته اعلام شده اند که در ادامه پنج عدد از این اپلیکیشن ها را معرفی می کنیم. با اپل مگ همراه باشید.

در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

Pair

یکی از اپلیکیشن های فوق العاده در زمینه واقعیت افزوده است که می توان از طریق آن مبلمان مختلف را در مکان های مختلف خانه جای داد و دکوراسیون مورد علاقه را پیش از خرید محصولات دید. پیش از این نیز اپل اعلام کرده بود که قصد دارد تا با همکاری IKEA یک اپلیکیشن با همین کارایی را برای مشتریان IKEA عرضه کند.

در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

Companion

یک اپلیکیشن ایمنی است که می تواند سبک زندگی کاربرانش را تغییر دهد. در این اپلیکیشن کاربران می توانند با وارد کردن مکان های خطرناک کاربران دیگر را از وجود آنها با خبر سازند، همچنین کاربرانی که از بیماری های خاص رنج می برند می توانند از این اپلیکیشن برای تماس ضروری با دوستان و اعضا خانواده کمک بگیرند تا در لحظه های اضطراری آنها را آگاه سازد. این اپلیکیشن همچنین می تواند در مواقع ضروری مکان کاربران را از طریق GPS به مراکز اضطراری مانند اورژانس و پلیس بفرستد.

در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

SILO

SILO یک اپلیکیشن فوق العاده برای دانش آموزان و دانشجوها است که می تواند در زمان درس خواندن و دوران امتحانات به تمرکز هر چه بیشتر کمک کند. با استفاده از SILO می توان ساعت های درس خواندن و استراحت را به طور دقیق تنظیم کرد و تمرکز بیشتری بر روی مطالب درسی و خواندن آنها پیدا کرد. این اپلیکیشن با اتصال به Apple Watch می تواند کمک بسیاری به آنهایی که تمرکز کمی در زمان درس خواندن دارند، بکند.

در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

FLIP

یک فروشگاه جالب برای خرید و فروش کفش های کتانی و ورزشی است. شما می توانید در هر لحظه کفش های کتانی که دیگر کاربران برای فروش عرضه کرده اند را ببینید و یا کفش کتانی خود را برای فروش در آن قرار دهید. این فروشگاه عجیب به طور متوسط 20 هزار جفت کتانی پرفروش دنیا را به صورت روزانه به فروش می گذارد. جالب اینجاست که اگر کتانی خودتان را برای فروش در آن گذاشته باشید و تا 90 دقیقه فروخته نشد، خود FLIP آنها را از شما خواهد خرید. این اپلیکیشن با استفاده از GPS می تواند مکان شما را پیدا کند و بر اساس آن فروشنده و خریدار های نزدیک تر را به شما پیشنهاد کند.

در سیاره اپلیکیشن ها چه می گذرد؟

Olivia

Olivia دستیاری هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی به کار رفته شده در آن می تواند به شما در حساب کردن مخارج روزانه و پس انداز پولتان کمک زیادی کند. در حقیقت Olivia یک حسابدار هوشمند در iPhone شما خواهد بود که می تواند برای استفاده بهتر از منابع مالی تان به کمک شما بیاید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.