Wavebox؛ قدرتمندترین برنامه مدیریت ایمیل در Mac

با تلاش تولید کننده WMail اکنون Wavebox تبدیل به یک سرویس ایمیل همه کاره برای کاربران کامپیوتر های Mac ویندوز و لینوکس شده است. با اپل مگ همراه باشید

امروزه دنیای کامپیوتر ها و گوشی ها پر از اپلیکیشن ها و برنامه های کاربردی شده که با اهداف گوناگون ساخته می شوند. هر کدام از این برنامه ها مزایا و معایبی به نسبت اپلیکیشن های معادل خود دارند و در عین حال وقتی بحث اپلیکیشن های مدیریت ایمیل پیش می آید، نرم افزار های زیادی به ذهنمان خطور می کند که اغلب اوقات شاید برای مدتی محدود نیز از آنها استفاده کرده باشیم، اما همیشه قابلیت های محدود آنها برای سرویس های ایمیل مختلف، باعث می شود تا از استفاده آنها پشیمان شده و دوباره به نسخه وب ایمیل ها رو بیاوریم.

در ماه مارس امسال تیم تولید کننده WMail تصمیم گرفتند تا محصولی کاملا بهبود یافته را برای کاربران معرفی کنند. با وجود اینکه WMail تنها از Gmail پشتیبانی می کرد و کار با آن بسیار محدود بود، تیم طراحی آن، بر خلاف سابق سعی کردند تا تغییرات گسترده ای در نرم افزار مدیریت ایمیلشان اعمال کنند.

Wavebox حاصل تلاش این گروه برای بهبود هرچه بیشتر WMail است تا یک اپلیکیشن مدیریت ایمیل همه جانبه را به وجود بیاورد و به نظر می رسد در انجام آن نیز کاملا موفق عمل کرده است. از آنجایی که هسته اصلی Wavebox مانند WMail از Chromium ساخته شده، دست تیم توسعه دهنده برای پشتیبانی کامل از تمام سرویس های ایمیل باز بوده است؛ تا جایی که Wavebox تبدیل به یک سرویس ایمیل همه کاره برای کاربران کامپیوتر های Mac ویندوز و لینوکس شده است. کار کردن با Wavebox دقیقا شبیه به یک میز کار شخصی سازی است که می تواند از طریق یک حساب کاربری Google تمام کارها را با دیگر دستگاه ها Sync کند. علاوه بر این، قابلیت نشان دادن تمام ایمیل ها از سرویس های مختلف دقیقا شبیه به نسخه کامل و نسخه وب است که کار با Wavebox را لذت بخش تر از نرم افزار های معادل می کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.