ویدئو

گشت و گذار در اپل پارک با طعم واقعیت افزوده + ویدیو

مرکز بازدید کنندگان اپل پارک از 3 روز پیش برای بازدید عمومی باز شده است. در این میان یکی از جالب توجه‌ترین مواردی که در این مرکز می‌توان مشاهده کرد، گشت و گذار در اپل‌پارک با طعم واقعیت …

ایرپادز اپل در برابر پیکسل بادز گوگل

پیکسل بادز ۱۵۹ دلاری گوگل برای رقابت با ایرپادز اپل طراحی شده است، که نهایتا این هفته به بازار آمد و این ما را واداشت که این دو هدفون را برای مقایسه در کنار هم قرار بدهیم. (بیشتر…)

چطور از لوپ‌های زنده در گاراژبند استفاده کنیم؟

در این مطلب قصد داریم از طرز کار لوپ‌های زنده گاراژبند مطلع بشویم. این کار به شما اجازه می دهد تکه موزیکی که دوست دارید را آماده کنید تا آن را به عنوان صدای آماده روی پدها استفاده کنید. …

کیفیت ویدیوی آیفون ۱۰ دوربین‌های حرفه‌ای را به چالش می‌کشد

دوربین آیفون به مدت خیلی زیادی دوربین مورد علاقه حرفه‌ای‌های ویدیوگرافی برای تصویربرداری با تجهیزات موبایلی بوده ، و آیفون ۱۰ بار دیگر این موضوع را تایید کرده است. (بیشتر…)

کارائوکه‌های انیموجی بدنبال فروش آیفون ۱۰ شبکه‌های اجتماعی را قرق کردند

گربه، روباه ، میمون و کلی شخصیت‌های دیگر انیمیشینی اپل در کارائوکه‌های انیموجی شبکه‌های اجتماعی را به شکل بی نظیری فعال کرده‌اند. (بیشتر…)

بررسی اجمالی دوربین آیفون ۱۰:نوردهی پرتره، بهبود ویدیویی، پرتره‌های دوربین‌جلو و بیشتر

با هر آیفون، اپل پیشرفت‌های چشمگیر دوربینش را معرفی می‌کند، عادتی که گوشی آیفون را به عنوان یکی از محبوب‌ترین دوربین‌های عکاسی در سایت‌هایی مانند فلیکر تبدیل کرده است. (بیشتر…)