انتصاب Deirdre O’Brien به عنوان مدیر مردمی اپل

خانم O’Brein حالا سی سال است که مدیر منابع انسانی اپل است و تمام کارهای مرتبط با استخدام افراد، منافع کارکنان، حمایت مالی و دانشگاه اپل را به عهده دارد.

تیم کوک در رابطه با او می‌گوید: «تا جایی که من در اپل بوده‌ام O’Brein باعث ارتباط بین گروه‌های تولید، فروش، مالی و تبلیغات بوده. او درک بالایی از فرهنگ خاص اپل و افرادی که به آن می‌پیوندند دارد و خیلی خوشحالم که او این توانایی و استعداد را در این شرکت به کار گرفته است.»

O’Brein  پاییز سال پیش‌رو فعالیتش را در سمت مدیر مردمی اپل شروع خواهد کرد. او در این باره می‌گوید: «من، اپل و تمام همکارانم را دوست دارم و مفتخرم که این حرکت را به عنوان شغل تمام عمرم انتخاب کرده‌ام، خیلی خوشحالم که فصل جدیدی از زندگی کاری من با بیش از 12000 استعداد از سراسر دنیا که هر روز برای انجام کارشان انگیزه دارند آغاز می‌شود. این افتخار نصیب من شده تا در میان افراد با استعداد و متفاوت کار کنم و به پیشرفت آن‌ها در اپل کمک کنم.»

شرکت اپل در ماه‌های گذشته تغییرات زیادی را در گروه‌های مدیریتی‌اش اعمال کرده، هفته گذشته نیز  خبر انتصاب Isabel Ge Mahe به عنوان مدیر فروش کشور چین منتشر شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.