قابلیت جدید سیستم عامل tvOS 11 برای اتصال به AirPods

کاربران Apple TV با استفاده از قابلیت جدید tvOS 11 از این پس می توانند با اتصال خودکار AirPods از تماشای محتویات Apple TV لذت ببرند.

نهم ژوئن 2017، آخرین روز کنفرانس سالانه اپل بود؛ اما داستان محصولات جدید ارائه شده در این کنفرانس تازه شروع شده است. بسیاری از قابلیت های مختلف محصولات معرفی شده در این کنفرانس به تدریج توسط کاربران و توسعه دهندگان فاش خواهد شد.

در WWDC امسال tvOS 11 عرضه شد، اما همانطور که پیش از این نیز گفتیم، اپل زمان زیادی برای معرفی قابلیت های جدید آن صرف نکرد و  تنها چند قابلیت خاص از جمله قابلیت هماهنگ سازی چند صفحه نمایش دارای Apple TV با Apple ID یکسان، به همراه سیستم خودکار تنظیم Dark Mode در وب سایت Apple.com معرفی شدند.

اما در این میان یکی دیگر از قابلیت هایی که به تازگی کشف شده، قابلیت جفت سازی و اتصال خودکار Apple TV به AirPods است. تا پیش از این Earbuds تنها با دستگاه هایی نظیر iPad، MacBook و Apple Watch که به یک حساب کاربری iCloud وصل شده بودند به صورت خودکار جفت می شد. اما حالا به نظر می رسد که این قابلیت برای کاربران AirPods نیز ممکن شده است.

به نظر می رسد کاربران Apple TV با استفاده از قابلیت جدید tvOS 11 از این پس می توانند بدون نیاز به تنظیمات کلی در منوی دستگاه مورد نظر، و یا حتی بدون نیاز به جفت سازی  دستی، با اتصال خودکار AirPods به Apple TV از تماشای محتویات آن لذت ببرند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.