حضور تیم کوک و ادی کیو در کنفرانس رسانه و تکنولوژی Sun Valley

کنفرانس سالانه رسانه و تکنولوژی Sun valley که از سال 1983  به مجلل‌ترین شکل ممکن برای گرد هم آمدن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان عرصه تکنولوژی و رسانه برگزار می‌شود، امسال هم مانند 6 سال گذشته میزبان مدیرعامل اجرایی اپل است. ادی کیو مدیرعامل ITunes هم برای دومین سال پیاپی در این گردهمایی شرکت کرده است.

هرچند اخبار این گردهمایی یک هفته‌ای عموماً به دست خبرنگاران نمی‌رسد اما محفلی برای خریدوفروش های بزرگ در عرصه رسانه و تکنولوژی به حساب می‌آید. این کنفرانس معمولاً در اوایل ماه جولای میلادی برگزار می‌شود و حامی مالی آن بانک سرمایه‌گذاری Allen & Co است. مدت آن حدود یک هفته به طول می‌انجامد و علاوه بر خریدوفروش های عظیم و آشنایی و گفت‌وگو اهالی تکنولوژی برنامه‌های تفریحی دیگری مانند دوچرخه‌سواری، گلف و قایق‌رانی هم هست که به همین علت به کنفرانس رسانه‌ای Sun Valley «کمپ تابستانی میلیاردرها» می گویند.

 

حضور تیم کوک و ادی کیو در کنفرانس رسانه و تکنولوژی Sun Valleyحضور تیم کوک و ادی کیو در کنفرانس رسانه و تکنولوژی Sun Valley

 

از آن جایی که اپل در ماه‌های گذشته بارها و بارها به خاطر آیفون 8 سر تیتر اخبار تکنولوژی قرارگرفته و همچنین اخیرا سیاست رسانه‌ای مستقیم‌تری را انتخاب کرده، جای تعجبی نیست که مانند سال‌های گذشته در این کنفرانس بزرگ شرکت کند و حاشیه‌ساز شود.

از حواشی جالب این گردهمایی می‌توان به برچسب لباس افراد ثروتمند و معروف اشاره کرد، در این همایش تمامی شرکت‌کننده‌ها از جمله تیم کوک، مارک زاکربرگ و جف بزوس هم  باید برچسب نامشان را روی لباسشان بچسبانند.

و همچنین حضور ایوانکا ترامپ؛ دختر رئیس‌جمهور حال حاضر آمریکا و همسرش در این کنفرانس نیز خبرساز شده، که البته آن‌ها نیز روی لباسشان برچسب نامشان را چسبانده‌اند!

 

حضور تیم کوک و ادی کیو در کنفرانس رسانه و تکنولوژی Sun Valley

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.