احتمالاً اپل واچ سری ۳ در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود

حدود دو هفته پیش اخبار و شایعات در مورد تلاش اپل برای همکاری با شرکت‌های تأمین‌ کننده منتشر شد. این اخبار تأکید می‌کردند که اپل در حال طراحی و ساخت سری سوم اپل واچ است که به‌ احتمال‌ زیاد با قابلیت اتصال به شبکه LTE عرضه خواهد شد.

این شایعات پس از تائید اپل برای همکاری با اپراتورهای شبکه همراه در آمریکا قوت بیشتری به خود گرفتند و تقریباً همه را از قابلیت نسل بعدی اپل‌ واچ مطمئن کردند. اما حالا بار دیگر شایعاتی مبنی بر عرضه دو مدل از اپل واچ منتشر شده است. این شایعه که توسط Ming-Chi Kuo منتشر شده، تأکید می‌کند که نسل بعدی اپل‌ واچ در دو مدل LTE و معمولی عرضه خواهد شد. علاوه بر این Kuo اعتقاد دارد که اپل قصد ندارد بدنه و طراحی کلی اپل واچ را تغییر دهد و به همان اندازه‌های 38 و 42 میلی‌متری به بازار عرضه می‌کند.

پیش‌ از این نیز با قوت گرفتن شایعات در مورد سری سوم اپل‌ واچ، Kuo ادعا کرده بود که اپل‌واچ بعدی به‌ هیچ‌ عنوان از شبکه‌های ضعیف‌تر نظیر 3G پشتیبانی نمی‌کند. در عین‌ حال بلومبرگ نیز در تحلیل‌های اخیر خود ادعا کرده بود که اپراتورهایی نظیر AT&T، Verizon و T-Mobile از همین حالا همکاری خود را برای پشتیبانی از نسل جدید اپل‌ واچ با اپل شروع کرده‌اند.

کنفرانس WWDC 2017 که کمتر از سه ماه پیش برگزار شد، نشانه‌ای مهم برای قابلیت‌های نسل بعدی اپل‌ واچ بود. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد تا با استفاده از WatchOS 4 و Siri Face قابلیت‌های بیشتری را در سری بعدی اپل‌ واچ آماده کند. این قابلیت‌ها همان‌طور که اپل در این کنفرانس گفت می‌تواند تمام‌کارهای روزمره کاربران را انجام داده و کاربران بدون اینکه حتی آیفون خود را همراه داشته باشند می‌توانند به اطلاعات مهم و پیام‌های مختلف دسترسی داشته باشند و آن‌ها را از طریق دستیار هوشمند صوتی اختصاصی اپل، یعنی Siri پاسخ دهند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.