T-Mobile سرعت اینترنت اپل واچ سری 3 را کاهش نمی‌دهد

John Legere، مدیرعامل اجرایی شرکت T-Mobile روز گذشته طی توییتی اعلام کرد که این شرکت سرعت اینترنت اپل واچ سری سوم را کاهش نخواهد داد. با اپل مگ همراه باشید.

پیش‌ از این T-Mobile اعلام کرده بود که سرعت مشترکان اپل واچ سری سوم را که از این اپراتور استفاده می‌کنند روی 512kbps ثابت خواهد کرد. اما با این‌ حال Legere به‌تازگی اعلام کرده که مشتریان می‌توانند از سرعت واقعی شبکه LTE در اپل واچ خود استفاده کنند.

با این‌ وجود T-Mobile برای اضافه کردن اپل واچ سری سوم به شبکه، ماهانه 10 دلار هزینه اشتراک دریافت خواهد کرد. اما با این‌ حال برنامه جدید، ایده بهتری به نسبت تصمیم پیشین این شرکت به‌حساب می‌آید. پیش‌ از این T-Mobile اعلام کرده بود که سرعت دانلود اپل واچ‌های متصل به شبکه خود را روی 512kbps محدود می‌کند و مشتریان برای استفاده از سرعت بیشتر باید 20 تا 25 دلار هزینه بیشتر بپردازند.

او در توییت اخیر خود از ابراز نارضایتی مشتریان از برنامه‌های خدماتی شرکت صحبت کرده و اعلام کرده که T-Mobile به نظرات مشتریان توجه خواهد کرد.

T-Mobile سرعت اینترنت اپل واچ های سری سوم را کاهش نخواهد داد

اپل واچ سری 3 به دلیل اتصال به شبکه LTE و نیازمند بودن به سرعتی بیش از سرعت ارائه‌ شده در شبکه 3G باعث شده تا بسیاری از اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه در آمریکا با مشکلات مختلف برای ارائه خدمات و دریافت هزینه اتصال از مشتریان مواجه شوند.

اپل واچ سری سوم قابلیت اتصال به شبکه LTE بدون نیاز به سیم‌کارت فیزیکی را دارد و از آن جایی‌ که این ساعت‌های هوشمند باید از طریق رجیستری انجام‌ شده توسط اپراتورهای موبایل با همان شماره‌ای که کاربران در آیفون خود دارند هماهنگ و ارائه شوند؛ روند تهیه و عرضه آن‌ها با مشکلاتی از طرف شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات موبایل مواجه شده است.

این ساعت هوشمند سه شنبه هفته گذشته طی رویداد معرفی محصولات جدید سخت افزاری اپل در روز دوازدهم سپتامبر، در کنار آیفون 8 و آیفون 10 معرفی شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.