Super Mario Run ارزان شد

اگر احیاناً از کسانی هستید که هنوز بازی محبوب Super Mario Run را امتحان نکرده‌اید، ما امروز یک خبر خوب برای شما داریم. شرکت سازنده بازی Super Mario Run اخیراً ضمن اضافه کردن گزینه‌ها و امکان‌های جدید به بازی، قیمت فروش آن را نیز نصف کرده است. از 7 تا 20 مهر  قیمت Super Mario Run تا آخرین مرحله بازی 4.99 دلار است. در آپدیت جدید بازی از یک کاراکتر جدید به اسم Daisy نیز استفاده شده و 9 مرحله دیگر نیز به بازی اضافه شده است که بعد از اتمام مراحل فعلی بازی می‌توانید به آن مراحل بروید.

علاوه بر این تغییرات، برای بازی دشمنان جدید و چالش‌های متنوع‌تر برای جمع‌آوری سکه طراحی شده است. شما همچنین می‌توانید در پس‌زمینه بازی آهنگ موردعلاقه خودتان را منتشر کنید.

اگر مطمئن نیستید این بازی همان بازی موردعلاقه شماست می‌توانید ابتدا سمپل رایگان بازی را دانلود کنید و بعداً در صورت تمایل با خرید درون برنامه‌ای قفل مراحل بعدی بازی را باز کنید.

اولین نسخه  iOS بازی Super Mario Run سال گذشته به اپ استور آمد. بازی Super Mario Run در همان چهار روز اول انتشار این بازی توانست رکورد 40 میلیون دانلود را به نام خود ثبت کرد.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.