با Sticky AI استیکر های جدید بسازید

سال گذشته اولین اپلیکیشن مبتنی بر هوش مصنوعی Prisma توجه زیادی را به خود جلب کرد تا حدی که جایزه بهترین اپلیکیشن سال 2016 را از آن خود کرد.  کمپانی سازنده این اپلیکیشن، در آپدیت‌های بعدی، قابلیت پشتیبانی از فایل‌های ویدئویی و دانلود فیلترهای مختلف را نیز به این اپلیکیشن محبوب اضافه کرد. با معرفی اپلیکیشن استیکر سازی این کمپانی با اپل مگ همراه باشید.

اما حالا شرکت توسعه‌دهنده این برنامه، یعنی  Prisma labs، اقدام به توسعه و عرضه یک اپلیکیشن جدید کرده است. این اپلیکیشن که با نام Sticky AI هم‌اکنون در App Store موجود است، قابلیت دریافت و ویرایش عکس‌های سلفی و تبدیل آن‌ها به استیکرهای مختلف برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان را دارد.

Sticky AI از فناوری هوش مصنوعی برای ساخت استیکر هایی باکیفیت و فوق‌العاده استفاده می‌کند تا محیط چت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را جذاب‌تر کند.

در مرحله اول، این اپلیکیشن عکس صورت را از پیش زمینه و بک گراند جدا می کند و سپس به شما اجازه ویرایش آنها به سبک های مختلف را می دهد.

شما همچنین می توانید متن های مختلف را نیز به آنها اضافه کنید و یا یک انیمیشن کوتاه ضبط کرده و آن را با فرمت GIF ذخیره کنید.

با Sticky AI استیکر های جدید بسازید

یکی از توسعه‌دهندگان این کمپانی در مصاحبه اخیر خود با TechCrunch گفته‌ که روند جداسازی تصویر صورت از پیش‌زمینه و بک‌گراند نیازمند پیاده‌سازی ایده‌های هوشمندانه پشت یک رابط کاربری ساده بود.

او در ادامه افزود که تیم کاری Prisma پس از موفقیت اپلیکیشن اول، روش پیدا کردن اشیای مختلف در یک فایل ویدئویی و عکس را از طریق هوش مصنوعی پیداکرده است و این تیم اساساً شبکه عصبی هوش مصنوعی را برای پیدا کردن صورت یک شخص در عکس یا ویدئو تعلیم داده است.

به همین دلیل است که اپلیکیشن جدید Sticky AI نیز قادر به انجام چنین کاری است.

این اپلیکیشن را می توانید به صورت رایگان در App Store و از طریق این لینک دریافت کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.