یکی از محققان کلیدی دانشگاه استنفورد به پروژه سلامت اپل پیوست

اپل یکی از بنیانگذاران سلامت دیجیتال  دانشگاه استنفورد را برای پستی که هنوز مشخص نیست استخدام کرد. 

«اپل مگ» پیش تر خبری در رابطه با پروژه سلامت آیفون منتشر کرده بود، هدف این پروژه تبدیل آیفون به فروشگاه چند منظوره پزشکی است. هفته گذشته نیز خبری در رابطه با همکاری شرکت Health Gorilla با این پروژه منتشر شد و حالا نیز همکاری یکی از بهترین و کلیدی ترین پزشکان دپارتمان سلا‌مت دیجیتال دانشگاه استنفورد توسط خود او تایید شد.

دکتر Sumbul Desai از ژانویه 2017 مدیریت پروژه سلامت دیجیتال دانشگاه استنفورد را عهده دار شده بود. این مرکز در ماه های اخیر با همکاری دانشگاه آکسفورد، اپلیکیشن MyHeart Counts را که برای تشخیص بیماری های عروقی با استفاده از ReaserchKit طراحی شده، منتشر کرد.

دکتر Sumbul Desai از سال 2008 فعالیتش را در استنفورد به عنوان پزشک آغاز کرد و و تا سال 2017 پست های متعددی را در این دانشگاه به عهده گرفته، از جمله؛ دستیار رییس استراتژی، پروفوسور امور بالینی، معاون رییس استراتژی و نوآوری و پست آخرش؛ رییس مرکز سلامت دیجیتال.

شرکت اپل در رابطه با جزییات پست دکتر Desai و اینکه او با کدام بخش از پروژه سلا‌مت همکاری خواهد کرد صحبتی نکرده است.

همچنین در ماه های گذشته اپل تعدادی زیادی از پزشکان و متخصصان حوزه سلامت از جمله دکتر Mike Evans از بیمارستان St Michaels تورنتو و دکتر Ricky Bloomfield مدیر بخش تکنولوژی و استراتژی تلفتن همراه در دانشگاه دوک را استخدام کرده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.