اسپاتیفای در حال آزمایش قابلیت Driving mode

اسپاتیفای در حال تست یک قابلیت جدید برای حالت رانندگی است. طبق ادعای اخیری که چند کاربر این سرویس در Reddit مطرح کرده‌اند، این قابلیت  برای تعداد محدودی از کاربران عرضه شده است. قابلیت جدید Driving mode در نسخه جدید اپلیکیشن و به صورت آزمایشی ارائه شده‌ و فعال کردن آن باعث می‌شود تا دکمه‌های کنترل صدا و آهنگ بزرگ‌تر شده و دسترسی به آن‌ها راحت‌تر شود.

اسپاتیفای در حال آزمایش قابلیت Driving mode

از دیگر توانایی‌های Driving mode، قابلیت کنترل صوتی است که طبق ادعای کاربران هنوز به‌صورت آزمایشی فعال نشده است. اسکرین شات های منتشرشده توسط یکی از کاربران Sportify در Reddit، تغییراتی مهم را در نسخه جدید این اپلیکیشن نشان می‌دهد. بر اساس عکس منتشرشده، نسخه جدید دارای رابط کاربری متفاوتی است که در قسمت پایین سمت چپ دارای یک تصویر ماشین برای فعال کردن حالت Driving mode است. در این حالت همچنین دکمه‌های forward و backward بزرگ‌تر شده‌اند و یک دکمه میکروفون نیز برای فرمان صوتی گنجانده‌ شده است. هنوز معلوم نیست که فرمان صوتی جدید از Siri استفاده می‌کند یا Spotify به دنبال ساخت یک دستیار صوتی جدید برای سرویس خود است.

از زمان انتشار Apple Music، اسپاتیفای همواره به دنبال رقابت با این سرویس پخش موسیقی بوده است. حالت Driving Mode در iOS 11 برای نقشه موجود شده و به نظر می‌رسد که Sporify تصمیم دارد تا پیش از عرضه iOS 11، قابلیت استفاده در زمان رانندگی خود را برای پخش موسیقی ارائه دهد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.